vw golf 3 kolicina ulja

vw golf 3 kolicina ulja

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pozz

U zadnje mi vrjeme masina trosi ulje i kapa negdje oko izduvne grane, nisam jos otvarao motor da vidim sta je... uglavnom danas sam provjerio ulje i bilo je na minimumu, morao sam ici u Bihac snjeg se digao pa sam malo vilenio cestom auto na toj kolicini ulja ide extra bolje a u visim obrtajima ima puno dublji i bolji zvuk. kad sam dosao kuci nadosuo sam ulje i isao probati ponovo krug i zvuk je normalan i voznja.
kakva je fora u ovom ???
 
Član
Fora :icon_question: To nema kikakve veze sa zvukom. Sto manje imas ulja vise mucis motor. Ja ti ne bi preporucio da tako vozis. Oteraj majstoru da to popravi pa se onda vozikaj :cool::cool:
 
Član
rale_cazin je napisao(la):
Pozz

U zadnje mi vrjeme masina trosi ulje i kapa negdje oko izduvne grane, nisam jos otvarao motor da vidim sta je... uglavnom danas sam provjerio ulje i bilo je na minimumu, morao sam ici u Bihac snjeg se digao pa sam malo vilenio cestom auto na toj kolicini ulja ide extra bolje a u visim obrtajima ima puno dublji i bolji zvuk. kad sam dosao kuci nadosuo sam ulje i isao probati ponovo krug i zvuk je normalan i voznja.
kakva je fora u ovom ???

Vise trenja proizvodi i vise zvuka (tj. drugaciji zvuk)... napravi ti to prvo pa se onda vozaj do mile volje :icon_smile:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top