VW GOL ???

VW GOL ???

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
naletim na ovo auto i dah mi zastane...ne znam da li se vama svidja,ali meni je prelijep :icon_eek: :icon_smile:

nesto sam citao,da pravljen za trziste Juzne amerike...ako neko ima vise info nek napise...jel ima ijedan primjerak u Evropi,moze li se narucit kod nas... :icon_question:

ev slikica :icon_smile:

autowp.ru_volkswagen_gol_power_13.jpg


autowp.ru_volkswagen_gol_power_6.jpg


autowp.ru_volkswagen_gol_power_7.jpg


autowp.ru_volkswagen_gol_power_9.jpg


autowp.ru_volkswagen_gol_power_32.jpg


autowp.ru_volkswagen_gol_power_31.jpg
 
Član
Ovo ti je verzija Golfa za mexico i slicne malo recimo "siromasnije" zemlje (kakva mi nismo) pravi se vec duze vremena negdje sam vidjeo slike mk3 isto se zove GOL, pa imas tu i pola itd.
 

BiT

Član
Onako i nije los, sigurno zanimljiv jer ga kod nas nema.;)
Da li ga mozes naruciti, to je upitno, i kad bi nesto izganjao ja mislim da ti ne bi vazila garanacija, jer nije pravljen za nase trziste.

Sorry za mali off:D: Uzmi Citi Golf, proizvode ga u Juznoj Africi. Od 2006 ima 1.8 motor(122 hp), a od 2004 mu stavljaju tablu od Fabie.:cool::cool:
VW_Citi_Golf.jpg


5.jpg


6.jpg


citigolf_r_lo_004.jpg


Sta bi dao da ga ima kod nas! :icon_twisted::icon_twisted: To bi trebali u Tasu da proizvode, ili neki modernizovani Golf II.:123:
 
Član
BiT je napisao(la):
Onako i nije los, sigurno zanimljiv jer ga kod nas nema.;)
Da li ga mozes naruciti, to je upitno, i kad bi nesto izganjao ja mislim da ti ne bi vazila garanacija, jer nije pravljen za nase trziste.

Sorry za mali off:D: Uzmi Citi Golf, proizvode ga u Juznoj Africi. Od 2006 ima 1.8 motor(122 hp), a od 2004 mu stavljaju tablu od Fabie.:cool::cool:
VW_Citi_Golf.jpg


5.jpg


6.jpg


citigolf_r_lo_004.jpg


Sta bi dao da ga ima kod nas! :icon_twisted::icon_twisted: To bi trebali u Tasu da proizvode, ili neki modernizovani Golf II.:123:

ovo bas vrh
 
Član
Taj auto se duzi niz gopdina proizvodi na američkom tržištu.
http://en.wikipedia.org/wiki/Volkswagen_Gol
 
Član
evo kakav je kod mog komsije koji je odselio u Kanadu kaze Golf 5 meni cudan[attachment=22136][attachment=22136]
 
Član
Cuo ranije za njega rađen za americko trziste, netko rece da je za siromasnije zemlje, nije upravu gol je jaci sa opremom od Europskog Golfa, i + mjesavina srednje i vise klase automobila...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top