Vw bora u voznji se ugasila

Vw bora u voznji se ugasila

Vw bora 1.6 16v azd motor ugasila se u voznji i upalila lampicu akumulatora nakon toga normalno upalila radi normalno obrtaji normalni akumulator skoro nov temperatura normalna jedino sto je bio na rezervi ali ona se tek upalila znaci nije bez goriva i normalno dOsao kuci ali ovo je drugi put da se ovo desava pomagajte
 
Usao sam u njegovu dijagnostiku preko climatronica i nista nema ima samo gresku staru od klime nesto se pokvarilo ali ovo nista kakve veze akumulator ima sa icim :((()))
 
jedino da povedes majstora sa dijagnostikom pa kad se ugase u voznji nek odma vidi imal kakva greska jer dok ti vratis kljuc i ponovo upalis obrise se
 
zanimljivo namjerno ga pustim da udje u rezervu i cim udje nakon nekih 8 km na rezervi on uradi ovo ugasi se pa ponovo upalim i on normalno radi,znaci mogla bi biti pumpa sta mislite
 
Član
moze biti da je slabiji pritisak pumpe, a goriva nema da napravi potisak za nju, a i mozda je nesto sa pregradama u rezervuaru i kad pustis gas ili dodas ili udjes u krivinu ili slicno, gorivo ode na jednu stranu i ne moze tako brzo da se vrati do sita od pumpe i tu ostane bez goriva i ugasi se i nakon par sekundi gorivo se vrati i opet normalno palis. jos ako ima prljavstine i pocne vuci i malo zacepi sito... Ne vozaj na rezervi i miran :D Ja svog nikad na rezervi ne vozam :D zacrtao sebi da nema goriva na crvenoj liniji (ide crvena pa bijela linija i tek poslije njih se pali rezerva) i tu je kaput na crvenoj cim joj se priblizi iako znam da ima u rezervuaru oko 15-18L goriva :p nema vozanja parkiraj ako nemam para i bolje da stoji nego da shebem pumpu...
 
Član
upravo to, nezz sto raja voza auto ako nema da sipa. rezerva se nebi zvala rezerva da je predvidjeno da se na njoj normalno vozi. hajd ono nekad ili nema blizu benzinske, ili nemas vremena, al znam likove koji konstantno na rezervi voze. isto ko sto i ti kazes, ja sam sebi zacrtao da je crvena dno, i cim se priblizi sipam. a i ko zna sta se sve natalozi na dnu rezervara, obzirom na kvalitet naseg goriva.
 
kod mene je ulazak u rezervu stvar zurbe ne stignem svaki put na pumpu evo sinoc je zatrzao ja pritisnuo kvacilo i gas on zivno
 
Top