vvvrrrrrrrrrroooommmmmm

vvvrrrrrrrrrroooommmmmm

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
haloooo raja...sta se radi?
jel se ovde treba predstaviti...oke.
Zovem se dZano imam 23 ljeta :icon_biggrin: iz Cazina sam ili TuningCity-a kako hocete...Shaltam Corrada vr6 2,9.Registrovao sam se radi izmjene korisnih (strucnih) informacija i druzenja sa dobrim dizajnerima za kola.Ljubitelj sam vw i bmw auta i zato full respect za sve koji ih imaju na bhtuning-u i shire.fan sam automoto sporta,tako da sam i ponosni clan naseg mladog ali vrlo uspjesnog kluba kako na lokalnim takmicenjima tako i internacionalnim. klub se zove AMK Auto-Sport iz Cazina,broji 30-ak aktivnih clanova sa pilama koji brane boje ovog kluba i 20-ak pasivnih clanova koji daju full podrsku gdje god da se odrzava meeting. najvise u klubu su zastupljena vw vozila tako da smo rado vidjeni na svim VW Skupovima. Uskoro cu postaviti nekoliko slika auta jer je bilo izmjena u 2009 godini pa bi bio red da se komentarisu i daju pohvale i zamjerke. eto sorry ako sam sta zaboravio u predstavljanju,samo napisite ja cu se potruditi da budem brz i da ispravim.
 
Član
odlicno predstavljanje...pozdrav i dobro dosho na forum...uzivaj;)
slike vr-a u garazu obavezno:cool:
 
Član
Tuning City hehe Dobro nam došao,obavezno nam detaljno predstavi auto u ''garaži'' pozdrav :cool:
 
haha,corrado je,al sam postavio ovog schiru zbog zastave...to mi je od jarana...samo strpljivo i opusteno.hvala na ugodnoj dobrodoslici...cujemo se ubrzo :cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top