vozacki ispit

vozacki ispit

Član
stvarno neznam gdje da pitam vise..pa drustvo s vama da se posavjetujem..imam polozeno c i to jos prije 4 godine polago..e sad..zelim drzavni polagat..
al to nije sve..da li neko poznaje kako ide sda polaganje kamion s prikolicom i autobus i to dalje..gledajuci to da imma vec c..sta treba sve i kojim redom..
ili ako mozete da mi kazete gdje je najbolje da odem da se raspitam za te stvari..
MOLIM VAS..POTREBNO MI JE TO!!..HVALA
 
Legend
pa naj bolje da se posavjetujes sa instruktorom kod kojeg si polagao ,ili nekog drugog.....odnosno iz prve ruke
 
Član
koliko sam upucen da bi polagao za bus treba ti drzavni,to ti kazem jer znam da mi drug pocinje poslije nove godine. Ima sada taj neki poticaj od biroa, ko ima drzavni biro mu placa i tu zadnju kategoriju za sofera autobusa;)
 
Član
razmisljo sam to za instruktora..al prvo reko da se ovdje posavjetujem da se ne brukam..a mislim da za busa treba imat iskustvo il ne treba..ja neznam..
znaci u auto skolama bi to trebali znati sve..
a znal ko koliko kosta sad drzavni..pozz i hvala punooo;)
 
Za "E kategoriju" mozes odmah polagati..oko 450 KM te dodje sa ljekarskim..5 sati obuke...

Za "D kategoriju" moras voziti kamion 3 godine (biti prijavljen u firmi koja ima kamion koji ti duzis) ...

PS. Drzavni ti je najlakse u Srebreniku zavrsiti...Sad ce to krenuti bas..Oko 1000 KM ce te izaci..Polazes razliku predmeta..3 sedmice ides na ispite :D:lol: I onda ima maturu :lol: Pises pismeni rad iz bos.jezika, polazes "praksu" :lol: i ijos 1 predmet...Sve u svemu nista strasno..
 
Top