VOLVO C30...

VOLVO C30...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Evo da se izvinem za onaj rad golfa. hehe.. ev meni se cini da je ovo dobro.. dosta truda je ulozeno.... meni se svidja... a sad.. da cujem vase komentare:D

original.
volvoc30vg8.jpg



ps
amertunedcitrotb8.jpg
 
Član
fin radic... i buraz mi sprema jedan rad, mislim da je cak isti ovaj volvo. nije imo PS-a jedno vrijeme, moro ja obarat sistem hehe
 
ovako: pored toga sto si komplet donji dio skinuo od Z4 sto nije losha ideja da se razumijemo, trebao si malo promjeniti proporcije vrata.. ovako djeluju napuhana i van mjera auta. na Z4 to stoji jer je dvosjed i kabina je povucena prema zadnjim tockovima ali ovdje bode u oci. ostalo je fino osim prenaglasenih prednjih farova i cijevi intercoolera.. sve u svemu do sad najbolje sto si uradio je ovaj rad. cestitam
 
Član
freekvw1983 je napisao(la):
ovako: pored toga sto si komplet donji dio skinuo od Z4 sto nije losha ideja da se razumijemo, trebao si malo promjeniti proporcije vrata.. ovako djeluju napuhana i van mjera auta. na Z4 to stoji jer je dvosjed i kabina je povucena prema zadnjim tockovima ali ovdje bode u oci. ostalo je fino osim prenaglasenih prednjih farova i cijevi intercoolera.. sve u svemu do sad najbolje sto si uradio je ovaj rad. cestitam

e ovo cijenim.. hvala i pokusat cu sljedeci put da upamtim tih par savjeta... hvala..
 
Član
e druze opravdao si se sad kao tata od zanata od onog golfa 4 koji je katastrofalno propao...odlicno druze, svidja mi se !
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top