VN Indije 28.-30.10.2011.

VN Indije 28.-30.10.2011.

Član
vn-indije-1.jpg


Petak 28. oktobar 2011.
Trening 1: 06:30 - 08:00
Trening 2: 10:30 - 12:00

Subota 29. oktobar 2011.
Trening 3: 07:30 - 08:30
Kvalifikacije: 10:30

Nedelja 30. oktobar 2011.
Trka: 10:30


1 Slobodni Trening
indija_fp1_rez.jpeg


2 Slobodni Trening

indijaFP2.gif




Hamilton i Perez kažnjeni

Lewis Hamilton kažnjen pomeranjem tri mesta na gridu zbog brze vožnje pod žutim zastavama.
12411.jpg

McLarenov pilot postigao je najbrže vreme, na prvom treningu, ali je odmah postavljeno pitanje da li je time prekršio pravila.
Kraj treninga obeležile su žute zastave zbog udesa Jaime Alguersuarija i odustajanja Pastor Maldonada.
U tim momentima prikazana je i karirana zastava, ali je Hamiltonu dozvoljeno da odveze još jedan krug, jer je u tim momentima prelazio preko linije starta.
I dok su trajale žute zastave, Hamilton je pritisnuo gas i postigao najbrže vreme treninga. Medjutim, sudije su odlučile da je Hamilton kriv zbog toga i kaznile su ga sa pomeranjem tri mesta na nedeljnoj trci.
Sauberov pilot, Sergio Perez, kažnjen je istom kaznom zbog ignorisanja žutih zastava.

Barrichello ce koristiti novi dizajn kacige posvećen Marku Simochelliju
acw7fvqceaedcfq.jpg
 
Član
sto kaznise masu valjda je pravilo ko je ispred bira putanju il sada se sklanjaju ako te ko pretice....
 
Član
Hamilton bio malo ispred ali je Massa bio na putanji radi toga je moglo bez kazni proci ali posto ova dvojica uopšte ne razgovaraju morali su Massi ovaj put kazniti da to malo izjednjace
 
koki+ je napisao(la):
Hamilton bio malo ispred ali je Massa bio na putanji radi toga je moglo bez kazni proci ali posto ova dvojica uopšte ne razgovaraju morali su Massi ovaj put kazniti da to malo izjednjace

A dobro , kontakt se nije mogao izbjeci. Jedan od njih je morao zakociti. Lewis je bio ispred a Massa je bio na idealnoj putanji....
 
Član
neznam al ja sto sam gledo hamilton je pokusao pretec masu sa unutrasnje strane malo kasnije kocio masa ga zatvorio i hamilton ga zakaci.... Malo mi nelogicno kazit masu koji vozi tom idealnom putanjom a ovaj uleti i udari ga
Bar ja tako nekako to vidim
 
Član
prica mi rodjak on na RTL-u gledao i neki bivsi vozac (nezz ko) bio im kao gost komentator i on rekao da je njegovo misljenje da je krivica 60% za hamiltona naprema 40% za massu. mada po mom misljenju tu je to negdje, obojica snose krivicu, tako da ponajprije trkaci incident...

a utrka ko utrka, nidje veze. ona zona drs-a prekasno stavljena, zato skoro pa i da nije bilo preticanja
 
Član
emir_89 je napisao(la):
prica mi rodjak on na RTL-u gledao i neki bivsi vozac (nezz ko) bio im kao gost komentator i on rekao da je njegovo misljenje da je krivica 60% za hamiltona naprema 40% za massu. mada po mom misljenju tu je to negdje, obojica snose krivicu, tako da ponajprije trkaci incident...

a utrka ko utrka, nidje veze. ona zona drs-a prekasno stavljena, zato skoro pa i da nije bilo preticanja

Crihstian Danner, on je uvjek drugi komentator na RTL-u, tamo i pratim F1 ali je pocnih sudija bilo danas engleza
 
Član
@ Vernes ... U kojem je to momentu Hamilton bio ispred Masse i za milimetar, a kamoli za pola bolida????

http://www.youtube.com/watch?v=M6RS5lchZXo

Ovo je po meni 80% Hamiltonova greska, ali moglo se klasifikovati i kao trkaci incident i ja ne bi rijeci rekao, ali kazniti Massu, to je stvarno presmijesno! :icon_mad:
 
Član
jbga nemozes uvjek optuzit hamiltona da je kriv nekada se mora i na njegovu stranu navuc,.,. onaj spec sudija je bio herbert,., u sta je on gledo,.,.,, il je bila utjeha hamiltonu sto ga je ona swarcnegerecver nogirala,.,.,.,
samo oni rubnici kobni za masu kako lik lomi vjesanje,.,., na rtl su prikazivali webera prodje ko i masa al njemu osta citav tocak,.,.,.,
 
mtopic je napisao(la):
@ Vernes ... U kojem je to momentu Hamilton bio ispred Masse i za milimetar, a kamoli za pola bolida????

http://www.youtube.com/watch?v=M6RS5lchZXo

Ovo je po meni 80% Hamiltonova greska, ali moglo se klasifikovati i kao trkaci incident i ja ne bi rijeci rekao, ali kazniti Massu, to je stvarno presmijesno! :icon_mad:

Ne znam , kad se Lewis kazni niko i ne prica o tome , jednostavno on je kriv. Cim je neko drugi kaznjen odmah rasprave .... Eto Massa vozacina neka , liku dva dana na istom mjestu tocak otpada :icon_rolleyes:

sema : Nije ona njega nogirala , on je nju :D
 
Član
vernese da si pratio nebi gluposti mlatio, mislim to za "isto mjesto". kako mu je na ISTOM MJESTU jednom mogao otpasti desni drugi put lijevi tocak. ah da, moja greska, mora da je jutros vozio u rikverc il je ranije bilo u rikverc, nesto se ne sjecam :icon_confused: :D
 
Top