Visoka temperatura

Visoka temperatura

Ovako. Jutros krenemo u bolnicu i posle 15 metara, skoci temperatura, vratimo se, otvorimo poklopac od vode, kad vode nema unutra. Upalimo dospemo jos malo permanta kad samo proguta vodu. Sumnjam da je zaledio. Ako neko zna koji je kvar ako moze nek napise?
 
Gledao sam ulje, normalno, pod autom mi je mokro al, sam mislio da je od snijega, znaci da je crijevo negdje puklo.
 
Član
Oko 6L, nebitno koliko ide, sipas do gorne granice gdje ti stoji max i toliko vode ide. Uzmes 100% 3L antifriza i pomijesas sa 2L vode i naspes i onda ostalo samo dilijes vode koliko fali, Bice ti to oko -30 do -35 i ne treba ti vise. Naspes koliko moze stati na hladan motor, onda upalis auto okrenes unutra u autu na grijanje i stavis na max da puse unutra i nek radi auto, skinut cep na boci bude i ostavis nek radi i kako voda ide dole ti dosipas, on ima gornje crijevo na boci za ozraku, ono je najvise i tuda se ozraci, kad pocne kroz malo crijevo ici cista tekucina bez stajanja ili baloncica zraka u prekidima, i kad pocne ici normalan mlaz vode, znaci da se ozracio i onda naspes na max i zatvoris bocu i to ti je to...
 
Član
RS kakve veze ima to sto ce da pusti grijanje u kabini ako se moze znat ?
TAko je @Dzeniii, Radi cirkulacije i da izadje zrak iz njega. Kako ga hladis ventilatorom tako ti vruca voda dolazi unutra i cirkulise kroz njega i ujedno izbacivas tako zrak iz sistema... Kod VW je na boci najvisa tacka i tu mu je za ozraku, Neka auta imaju tu kod malog hladnjaka ventil za ozraku (peugeot, fiat itd) i opet ako ne pustis grijanje na max unutra, nikad ne procirkulise voda i uvijek ostane zrak unutra i hem sto nemas grijanja onda jer ne moze da izbaci zrak, hem neka auta poput pezoa prokuha jer ne moze cirkulisati voda... To se desava na peugeotima kad se ne ozraci dobro sistem, kod njih je to bas izrazeno...
 
Top