Vikend planina...??

Vikend planina...??

Član
Potreban savjet na koju planinu da se ode za vikend sa djevojkom. Koja najvise nudi, cijene jela i pica, itd itd...
Nisam neki planinar, nisam bas odavno bio...pa eto da se ode malo...

Sve informacije dobro dosle???:icon_biggrin::icon_biggrin:
 
Član
Imas Srebrnu lisicu, restoran, tu izvedi djevojku ako je zenis iduce subote... :D pravo je skupo
U Maršalu nemas nista, sve penzija

i imas restoran u Hotelu Han, tu bi i mogao da odes ;)
http://hotelhan.ba/eng/home/

Najbolje bi bilo, jedite negdje u SA, i pravac Bjelasnica... :D produzi poslije marsala onom cestom prema planinskom domu, i imas preko puta puteljak do velike livade, sve suma okolo, i tamo potrosite unesenu energiju :D:D

i onda odes u Han na kafu, i eto :cool:
 
Član
Hvala na savjetima,al' od planine danas koliko vidim nista...prognoza vremena uzas...:icon_question:
 
Administrator
zapucaj za bugojno ako ti nije daleko, planinarski dom Duboka... imas sobu, krevet mislim da je 10 KM po osobi, priroda ne moze biti bolja... e sad posto je to planinarski dom to nije nista wow, imas tu popiti caj, kafu, vjerovatno imas i za pojesti nesto, ali ti mozes ponjeti sebi sta zelis...

to od prilike izgleda ovako uz sami dom



Uploaded with ImageShack.us




Uploaded with ImageShack.us

e sad da li ti trazis ovog tipa nesto ili nesto bolje?

i jos nesto... ovdje signala nema, posto nema struje, navecer ukljucuju agregat... bas da covjek odmori od svega;)
 
Član
Super ovo djeluje za odmor,hvala na informaciji...;)
Jos samo fali onaj sa Discovery-ja.. Berr..da malo istrazi teren i prezivi:cool:
 
Član
Evo , pioneer ti je rekao, ja sam iz bugojna i mogu ovo samo potvrditi
Cijena za dom je 5 km po osobi, bar sam toliko plaćao prenoćište zadnji put kada sam bio
Stvarno je prelijepo, imaš piće, hranu, rijeka, šadrvani, slap, ma prelijepo.
Tu sam u blizini i češće odem sa biciklom, odaljeno samo 12 km od centra bugojna,a ni put nije toliko loš.
Jeste makadam ali dobar je
 
Top