Video Ferrari 458 Italia Vs Bmw E30 Turbo

Video Ferrari 458 Italia Vs Bmw E30 Turbo

Član
</div>
<div style="text-align: center"><object type="application/x-shockwave-flash" width="450" height="350" data="http://www.youtube.com/v/0koHxcYjZzs" id="ltVideoYouTube"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/0koHxcYjZzs" /><param name="wmode" value="transparent" /><param name="allowScriptAcess" value="sameDomain" /><param name="quality" value="best" /><param name="bgcolor" value="#FFFFFF" /><param name="FlashVars" value="playerMode=embedded" /></object></div><br /><br /><div style="text-align: center"><object type="application/x-shockwave-flash" width="450" height="350" data="http://www.youtube.com/v/n2r-C07lwA0" id="ltVideoYouTube"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/n2r-C07lwA0" /><param name="wmode" value="transparent" /><param name="allowScriptAcess" value="sameDomain" /><param name="quality" value="best" /><param name="bgcolor" value="#FFFFFF" /><param name="FlashVars" value="playerMode=embedded" /></object></div>

<br />


<br />
 
Član
jeste BMW upitanju ali nedotice me to previse niti osjecam neko ushicenje jer je BMW zamisli poderao ferkana... gedora tuning je tuning i tu vise niej bitno uopste koje marek je vozilo nego koliko je spreman platiti vlasnik.

gledam ekipu kako se prsi sa vozilima omiljene marke i kacenjem klipova sa vremenima ispod 10 sec... golf, honda.. ovo ono...ma to ima veze sa svim osim sa tom markom vozila...
Danas gedora tuning trabant dere ferkana.... pa sta!?






evo jos jedan primjer....

[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=egqKuUKrEiQ&feature=player_embedded[/video]
 
Član
-Suki- je napisao(la):
jeste BMW upitanju ali nedotice me to previse niti osjecam neko ushicenje jer je BMW zamisli poderao ferkana... gedora tuning je tuning i tu vise niej bitno uopste koje marek je vozilo nego koliko je spreman platiti vlasnik.

gledam ekipu kako se prsi sa vozilima omiljene marke i kacenjem klipova sa vremenima ispod 10 sec... golf, honda.. ovo ono...ma to ima veze sa svim osim sa tom markom vozila...
Danas gedora tuning trabant dere ferkana.... pa sta!?






evo jos jedan primjer....
Lagana kocka sa dosta konjića i nevidim sta je cudno ,ali slazem se sa tobom kad se neko lozi na to sto njegova omiljena marka pobjedjuje na utrkama a taj trkaci prototip nema veze sa bilo kojim cestovnim modelom te marke ama bas nikakve npr.
Prije par godina imao sam priliku dobro "pregledati" trkaceg BMWa trostrukog prvaka Europskog brda Nike Pulica doduse bio je neki za lokalne utrke a ne onaj od Kramskog.To je BMW u istoj kolicini koliko je i moj Golf Ferari :lol: toliko slicnosti ima, od motora,ovjesa,unutrasnjosti,komandi,motor nema nikakve slicnosti sa bilo cime sto je bmw proizveo,neki jako nabrijani motor a vrlo mal,neobicno male zapremine i cudne mehanike,nema sanse da skontas gdje mu je usis i sl ,na to je samo naturena sasija od BMWa i to je sve.
 
Član
tu se varas, BMW je motor, sad drugo je to sto ga ti ne prepoznajes....

mehanika je kod svih pravih trkača uniball i to nema veze sa standardom, no ono sto odvaja jedan auto od drugog je mjesta gdje se kaci ovjes, raspored mase i svasta nesto..tu ipak ima dosta do modela auta....
 
Član
-Suki- je napisao(la):
tu se varas, BMW je motor, sad drugo je to sto ga ti ne prepoznajes....

mehanika je kod svih pravih trkača uniball i to nema veze sa standardom, no ono sto odvaja jedan auto od drugog je mjesta gdje se kaci ovjes, raspored mase i svasta nesto..tu ipak ima dosta do modela auta....
Ovaj je bio od nekog Crnogorskog tunera iznajmljen za Buzet i mislim da definitivno nije bio BMW ov motor,prije svega ono je neki nevjerovatno mal lagani motor od nekih 300 ks velicine kao da je od Punta,vjerovatno cetvrtak,ko zna sta je ubaceno i koju klasu u ccm treba zadovoljiti,iz motora viri siroka cijev okomito i u nju nabijena spuzva itd itd pa ti kontaj sta je,cestovni auti su jedno a trkaci prototipi su sasvim druga prica,to sto ce R-epo doci sa Golfom 2 i oprati ovakvog propetog konjica neznaci da je Golf takva zvijerka iako ima djelova i sasiju od Golfa.
 
Stvar je u tome što bi na običnoj cesti, po krivinama, (ili stazi kao što je Nordschleife) ovaj Ferrari ubio bilo kojeg od ovih BMW-a. Brzina po pravcu je nešto sasvim drugo. Ali svejedno, ni meni nije :icon_eek: to što je BMW sa 1000 ks brži od 458-ice na kilometar ili 2 pravca.

A sad, ovi trkaći auti su opet neka treća stvar, ne bi trebalo ići toliko široko sa temom.
 

187

Član
Porschefan je napisao(la):
Stvar je u tome što bi na običnoj cesti, po krivinama, (ili stazi kao što je Nordschleife) ovaj Ferrari ubio bilo kojeg od ovih BMW-a. Brzina po pravcu je nešto sasvim drugo. Ali svejedno, ni meni nije :icon_eek: to što je BMW sa 1000 ks brži od 458-ice na kilometar ili 2 pravca.

A sad, ovi trkaći auti su opet neka treća stvar, ne bi trebalo ići toliko široko sa temom.

Potpis ko kuca.. sve receno..
 
Član
Porschefan je napisao(la):
Stvar je u tome što bi na običnoj cesti, po krivinama, (ili stazi kao što je Nordschleife) ovaj Ferrari ubio bilo kojeg od ovih BMW-a. Brzina po pravcu je nešto sasvim drugo. Ali svejedno, ni meni nije :icon_eek: to što je BMW sa 1000 ks brži od 458-ice na kilometar ili 2 pravca.

A sad, ovi trkaći auti su opet neka treća stvar, ne bi trebalo ići toliko široko sa temom.

Slazem se.
 
Top