Video - Borba za Guinnessa: Koja će imati najveće sise na svijetu?

Video - Borba za Guinnessa: Koja će imati najveće sise na svijetu?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Sheyla Hershey je 28-godišnja djevojka iz Houstona koja želi preoteti Guinnessov certifikat za najveće grudi na svijetu aktualnoj vlasnici Maxi Mounds. Sve je krenulo kad su joj neki bliski prijatelji rekli da bi opseg svojih prsiju trebala prijaviti za knjigu rekorda, pa ih je poslušala te krenula u napad.

"Volim velike sise"

Kako je sama rekla, otkad se rodila san joj je imati najveće sise na svijetu. Inače je iz Brazila gdje je bila na 11 plastičnih operacija povećanja grudi i to u samo zadnjih osam godina. Zašto joj je baš to san, Sheyla Hershey objašnjava riječima:

"Ja nisam povećavala svoje grudi jer sam željela zasjati na nekoj stranici u Guinnessovoj knjizi, već volim velike grudi, mislim da su jako seksi. Naime, kad sam imala devet godina vidjela sam fotografiju Dolly Parton i odmah se zaljubila u njezino tijelo, a ono ima i velike grudi".

Čim je vidjela fotografiju, Sheyla je znala da će posjetiti plastičnog kirurga jednog dana kad dovoljno sazrije za plastične operacije povećanja prsiju. Brazilka koja živi u Americi dvije godine, nakon jedanaeste operacije obavljene u Brazilu, posjetila je kirurga u Houstonu u nadi da će pristati obaviti dvanaestu operaciju.
<object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/tNSdbhb1tjI&color1=0xb1b1b1&color2=0xcfcfcf&feature=player_embedded&fs=1"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/tNSdbhb1tjI&color1=0xb1b1b1&color2=0xcfcfcf&feature=player_embedded&fs=1" type="application/x-shockwave-flash" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>


Domaće je najbolje
Sheyla Hershey je 28-godišnja djevojka iz Houstona koja želi preoteti Guinnessov certifikat za najveće grudi na svijetu aktualnoj vlasnici Maxi Mounds. Sve je krenulo kad su joj neki bliski prijatelji rekli da bi opseg svojih prsiju trebala prijaviti za knjigu rekorda, pa ih je poslušala te krenula u napad.

"Volim velike sise"

Kako je sama rekla, otkad se rodila san joj je imati najveće sise na svijetu. Inače je iz Brazila gdje je bila na 11 plastičnih operacija povećanja grudi i to u samo zadnjih osam godina. Zašto joj je baš to san, Sheyla Hershey objašnjava riječima:

"Ja nisam povećavala svoje grudi jer sam željela zasjati na nekoj stranici u Guinnessovoj knjizi, već volim velike grudi, mislim da su jako seksi. Naime, kad sam imala devet godina vidjela sam fotografiju Dolly Parton i odmah se zaljubila u njezino tijelo, a ono ima i velike grudi".

Čim je vidjela fotografiju, Sheyla je znala da će posjetiti plastičnog kirurga jednog dana kad dovoljno sazrije za plastične operacije povećanja prsiju. Brazilka koja živi u Americi dvije godine, nakon jedanaeste operacije obavljene u Brazilu, posjetila je kirurga u Houstonu u nadi da će pristati obaviti dvanaestu operaciju.

Zbog najvećih sisa spremna umrijeti

"Rekao mi je da je to ludo, naime, smatra da to uopće nije atraktivno i da zbog još jedne anestezije mogu umrijeti. Ali, ionako ću umrijeti jednog dana pa u čemu je problem", rekla je Sheyla koja je po američkim standardima već daleko premašila najveći broj grudnjaka koji kirurzi smiju operirati, pa je odlučila vratiti se u Brazil na još koju operaciju.

Inače, tečno govori portugalski, španjolski, talijanski, kineski i engleski jezik, ukupno je imala 18 plastičnih operacija (sise, nos, usne), a voli se baviti pjevanjem, plesanjem, glumom i modom.

Za sebe kaže kako je "vesela i simpatična djevojka koja voli lijepo oblikovana i bujna tijela", a kad bi mogla birati onda bi se profesionalno bavila glumom, "dok bi usput bila model za grudnjake", što joj je, kako je rekla, još jedan životni san.
 
Član
ne volim balonke...oke ruku an srce bi volio na curi za jednu ili par veceri, ali za pravu curu ili pak zenu ne...da mi sisom aktivira airbag :icon_rolleyes:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top