Vento TDI ili Passat B5 1.8T

Vento TDI ili Passat B5 1.8T

Član
Pomozite ljudi :D Ne mogu da odlucim sta da kupim, passat 1.8 turbo ili vento tdi, ljubitelj sam dizela pa sam tu za venta, a passat mi je dosta ljepsi ali nisam za njega zato sto je benzin... a za passata dizela se nema para jos :/ pa da cujem preporuke. Zahvaljujem svima unapred... :)
 
ako ti je dzep uglavnom prazan ja glasam za Venta jer je jeftin za odrzavanje i malo trosi, Passati su poskupi na trapovima, mada ja s tim jos nemam problema a i ti 1.8T motori trose od 8 pa navise, a Vento oko 5L otvorene
 
Član
Ma imam para za plin, nije to problem, znaci hocu auto da mogu sa njim otic na put od 1000km kad pozelim :D a da se ne brinem kako ce i sta bit.
 
Ma imam para za plin, nije to problem, znaci hocu auto da mogu sa njim otic na put od 1000km kad pozelim :D a da se ne brinem kako ce i sta bit.
to druze zavisi od vlasnika kako ga je odrzavo, ja sam imo golfa 2 TDI prije Passata i smio sam se uputit gdje sam htio jer sam ga vozio 4 godine i redovno odrzavo
 
Član
Sto se tice odrzavanja tu sigurno necu zalit za auto, to kod mene mora da bude redovno i kvalitetno :)
 
Član
Uzmi ono sto vise volis, ako volis dizela vise od benzinca, uzmi dizela jer ces se kasnije kajati jer najbolje ti je uzeti sto vise volis nego nest osto manje volis pa onda kasnije kad ga god vidis uhh mogao samo ovo, ovaj mi ne lezi na ruku itd...
Passat ti je dosta skuplji za odrzavati sto se tice trapa, jer su naprijed ramena koja i nisu jeftina kad odu...
 
Član
passat je dosta jača klasa auta od venta, bolji lim .
a trap, ajde nećeš rely vozit sa njim.
i to sto kontaš uzet benzinca pa kuburit s plinom, bolje ti je sačekaj malo pa ustedi jos para na tu sumu sto kontas plin ugradit, i onda sve slozis i uzmes dizela sebi pasata 66 / 81 KW nebitno
 
Član
66kW ako uzme pokajace se jer je to mrtvac na cesti, tesko je to auto za 90konja... za to auto najmanje po meni je 110 konja, da mozes reci da nesto pristojno moze povuci na vecim brzinama...
 
Član
mozes ti kojeg hoces, to ti je uglavnom do novcanika jer su auta potpuno razlicita, tako da ti najbolje znas situaciju
jedino sto ce ti pasat pruziti mnogo vise uzitka i izmamiti osmjeh sa tim motorom :D
 
Član
mozes ti kojeg hoces, to ti je uglavnom do novcanika jer su auta potpuno razlicita, tako da ti najbolje znas situaciju
jedino sto ce ti pasat pruziti mnogo vise uzitka i izmamiti osmjeh sa tim motorom :D
Sto se tice uzitka ta zelja me vec prosla, dosadilo mi to, iako jos nemam 18 godina :D treba mi auto za fine, normalne voznje, ne za forsiranje ;) Gdje ima passat TDI sa dobrim motorom, da ukradem motor, vratit cu mu 1.8T kad ubacim sebi TDI :D
 
Top