Veliki servis info u ovlastenom

Veliki servis info u ovlastenom

Član
Pozdrav, zanima me da li u ovlastenom servisu imaju neku bazu podataka o vw vozilima, dakle trebao bi da kupim auto koje je preslo 207.000km a u servisnoj mu pise da je veliki servis radjen u Njemackoj navodno na 160.000 e sad ako bi dao broj sasije na ovlasteni servis da li bi mi oni mogli provjeriti da li je to zaista i radjeno ili ipak je to nemoguce?

Zna li neko koliko bi izasao km veliki servis na Passat 6 1.9 tdi 2006g i sta se mijenja sve uopsteno, mora da neko zna ko je radio.

Hvala :)
 
Član
Ako je radjen u Njemackoj u ovlastenom servisu mozes provjeriti... ako nista, mozes provjeriti kad je zadnji put servisiran u ovlastenom, pa prema tome mozda mognes skuzit jel stvarna kilometraza...za veliki servis, ulje i filtere vjerovatno mozes proci za nekih 500-600KM u nekoj boljoj radionici, opet ce se javit neko ko zna tacne cijene
 
Član
Pozdrav, zanima me da li u ovlastenom servisu imaju neku bazu podataka o vw vozilima, dakle trebao bi da kupim auto koje je preslo 207.000km a u servisnoj mu pise da je veliki servis radjen u Njemackoj navodno na 160.000 e sad ako bi dao broj sasije na ovlasteni servis da li bi mi oni mogli provjeriti da li je to zaista i radjeno ili ipak je to nemoguce?

Zna li neko koliko bi izasao km veliki servis na Passat 6 1.9 tdi 2006g i sta se mijenja sve uopsteno, mora da neko zna ko je radio.

Hvala :)

Set za zupcasti 235km, pk remen i spaner pk remena jos cca 100km (ako je potrebno) , ulje i svi filteri cca 120km, znaci ukupno ako se sve mijenja izadje oko 450km + cijena ruku.
 
Član
Ja sam danas radio na golf 5 2006 veliki servis.zupcasti.spaner.vodena.neka spula.tako nesto.2 l g12 sa rukama me izaslo 400 KM vjerovatno je i za pasata tu negdje
 
Član
^to ti je cijena u ne ovlaštenim i g12 se nikada ne mijenja po ovlaštenom servisu, to što je falilo je već druga priča...sama vodena pumpa oem je preko 350 zamjenska oko 90 itd itd...

eh sad back to topic ovi u ovlaštenom mogu vidjeti šta kaže kompjuter tj baza ovlašenog servisa, a takođe mogu provjeriti šta kaže oko tj na oko kako izgleda sve to i to pored vin provjer oko cca 20km platiš 70 i nešto za provjeru vozila i onda goniš lakireru koji opet radi pri ovlaštenom jel ovaj to ne gleda jel bilo a ovaj nako s parkinga žicne i kaže udaran odvdje ovdje i onda si 90% siguran šta si kupio i šta treba raditi. ;)
 
Top