Veliki pozz svim clanovima & gostima foruma

Veliki pozz svim clanovima & gostima foruma

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Eh da se i ja predstavim..ja sam Amer iz Lukavca/Velenja...
Prije sam bio pod nick-om ("facky_audi")..
Promijenio sam auto...svog Audi-a a6 c4 2.5 TDI 85 kw/116 ks '96 god. za BMW E39 528i 142 kw/193 ks '97 god...BMW ima full opremu osim koze..(Tempomat,parking senzori,4 x airbag-a,4 x el.podizacha,automatsku dvozonsku klimu..itd)..Boja je zelena,kao i unutrashnjost vozila..Na njemu je sve u extra stanju,tako da nemam na shto kontati da ce zakazati..Planirao sam staviti naplatke 17" ili 18" s ljetnim gumama,zamijeniti mu shtopke modernijim s bijelim pokazivacima pravca i bocne pokazivace..prednje farove angel-eyes tamne i Bi-Xenon svjetla kratka i duga.Zatamniti stakla zelenim folijama...i preostala je onda samo muzika..nju cu zadnju uraditi...poshto josh nisam odlucio shta tacno da uzmem i kako da to odradim na kvalitetan nacin s wooferom,a da pri tome ostane dovoljno prostora u prtljaznjiku...
 
Član
Nema se sta tu puno reci...bimmer je bimmer...pozdrav dobro dosho i sretno u sredjivanju bengice...odlicna je...;)
 
Član
poz i dd... auto je dramica.... al te zelene folije... mi nekako... a-a ne idu.... al auto kao auto :icon_eek:
 
Član
bulex je napisao(la):
poz i dd... auto je dramica.... al te zelene folije... mi nekako... a-a ne idu.... al auto kao auto :icon_eek:



:icon_smile:prijatelju poshto je auto citavo zeleno,znaci tapacirunzi,sjedishta,komandna tabla,podmetaci...mislim da ce biti extra kad se zatamni u zelenu boju...bio je jedan vw vento isto uradjen...i bash mi se svidilo...CooL..josh je imao 6 ili 7 krake felge 15",a cheljusti kocnica crvene boje..vrh znachi...ali shto se kaze..sto ljudi,sto raznih ukusa..

amer_e39 je napisao(la):
bulex je napisao(la):
poz i dd... auto je dramica.... al te zelene folije... mi nekako... a-a ne idu.... al auto kao auto :icon_eek:



:icon_smile:prijatelju poshto je auto citavo zeleno,znaci tapacirunzi,sjedishta,komandna tabla,podmetaci...mislim da ce biti extra kad se zatamni u zelenu boju...bio je jedan vw vento isto uradjen...i bash mi se svidilo...CooL..josh je imao 6 ili 7 krake felge 15",a cheljusti kocnica crvene boje..vrh znachi...ali shto se kaze..sto ljudi,sto raznih ukusa.. HVALA SVIMA NA DOBRODOSHLICI....OVO JE NAJBOLJI SAJT SHTO SE TICHE AUTOMOBILA I SVEGA VEZANO ZA AUTOMOBIL U BOSNI & HERCEGOVINI
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top