Veliki Mraw -dan (TDI-Power)

Veliki Mraw -dan (TDI-Power)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
o0disw.gif

Ispuni godine zivotom,a ne zivot godinama.Ostvari ono sto zelis,stekni ono sto nemas i sacuvaj ono sto volis!!!
Zaboravi svu muku ,tugu i boli,na danasnji dan samo voli.Ne dozvoli nikome da ti zelje kvari,sretan ti rodjendan i neka ti se ispune sve lijepe stvari!!
Sretan ti rodjendan zivote moj jedini,zao mi je sto te moram podsjecati da staris ,ali ja znam da se veliki mrav dobro nosi sa godinama...Voli te tvoj mali mraw beskrajno.....



P.S."Zelim ti malu vilu na Beverli Hilsu, mini dvosjed
BMW, malenu viza karticu sa malom sumom od svega par
milioncica eura, mali papir sa fakultetskom diplomom,
svega litar Don Perinjona, rolex satic i nekoliko
brilijantskih narukvica, jer na kraju krajeva, zivot
cine male stvari!! naravno uz sve ovo zelim ti puno
ljubavi da zaokruzi tu srecu!!:):):):):):):):)"
2v8o1p2.jpg
 
Član
RE: Veliki Mraw -dan

ubij me ak sam skuzio:icon_rolleyes:
EDIT:skuzio,hhhhhhh
pridruzujem se cestitkama,osim onog zivote moj,volim te i tako to,xD
drugi edit:uranila si malo xD
 
Član
Hvala vam od srca,nije mi nesto,ali et:icon_confused:.Za one koji ne kontaju za 15min mi je B-Day...:lol:
 
Član
:lol::lol::lol::smajli44::smajli11::smajli24::slike::dojke::lol:
Posluzite se malo i ne jedite rukama nego viljuskom hehehehe
i4epup.jpg

Svakom po jedan ima dovoljno...
14e6ixf.jpg
 
Član
Gle izljeva ljubavi, masivan ko nitro shot u 4-oj brzini...sretan rodjendan mrawu, pozdravlja ga cvrcak glazbenik :D
 
Početnik
O sretan rodjendan, zivote nas :lol: sve najbolje..i ja jedva skonta, nekakvi mravi, milioni, vile..pa kad ugleda bmw skonta..
 
Član
Oggy je napisao(la):
O sretan rodjendan, zivote nas :lol: sve najbolje..i ja jedva skonta, nekakvi mravi, milioni, vile..pa kad ugleda bmw skonta..

hehehehe:lol::lol::lol::cool::cool:popravili ste mi raspolozenje ljudi;););):lol::lol::lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top