Vectra by Beni

Vectra by Beni

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Posto je Polo otiso,,uzeo sam Vevtru B,,nisam planiro nista puno radit na njoj,,al vrijeme ce pokazat svoje :D ,,mora se makar nesto,, uzeo sam je ovakvu,, samo dvije slike za sad :D



 
Član
1.8 16v (115 Ks) ,felge,muzika naravno,,nacu ja svasta ba sta treba uradit,,pa poskidat naljepnice,,onu malu roricu iza skinut,,, ima sitnicaaa :D
 
Početnik
Ode Polo dodje Vectra :icon_question: Sirenje porodice pretpostavljam ?

Fina Vectrica , Skini roru zamjeni je nekom maalo elegantnijom dvocjevkom , neke felgice , muzika i naravno MACA SPUSTI I ZATAMNI :lol: ;)
 
Član
vectra se nece spustat,,eventualno 30/40 opruge,,polo je bio 3cm od zemlje,,i bilo je tesko vozat po ravnom a kamoli negdje drugo,,,a sto se tice Pola otiso je Stock,,bez muzike,gewindi i felgi,, usput Steffanke su na prodaju :icon_smile:
 
Član
vec sam komentarisao vectru, al i ovdje cu da pozelim srecu s novim autom, puno predjenih kilometara, pa ako Bog da dodje i bolja:cool::cool::cool:
 
Član
'arane stavi ti njoj 14-ke kakve dobre i zatamni stakla i ima da zvoni.

ne bash.. rekoh ti ti znas svoje ;) 17-ke kakve nemoj tamnit.. 30-40 opruge muzikicu svoju Facelift opc farovi ovo ono ;) vidimo se sutra sa steffankama u gepeku :D :p
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top