Vase misljenje za felge?

Vase misljenje za felge?

Član
Pozdrav svima. Zapale su mi za oko ove felge al posto ih nema kod nas barem ja tako mislim pa sam gledao na njemackome e bayu i nasao sam ih. Mislio sam da mi to prijatelj "dotra" ovamo iz Njemacke. E sada me zanima kako to ide placa li se carina i to posto se ne razumijem kako to ide i isplati li mi se to. To sam mislio staviti na Golfa 4 pa da vas pitam za savjet i mislio sam uzeti 17-ke felge. I mozete li mi iz prilozenoga reci koje gume idu na ovu felgu? Hvala svima.
Evo i link: http://www.ebay.de/itm/17X9-75-XXR-...t=Motors_Car_Truck_Wheels&hash=item4d17424e4c
 

Prilozi

  • 231120126026[1].jpg
    231120126026[1].jpg
    106,9 KB · Pregleda: 65
  • t2r_VW_02[1].jpg
    t2r_VW_02[1].jpg
    258,8 KB · Pregleda: 63
  • xxr-527-gold[1].jpg
    xxr-527-gold[1].jpg
    142,7 KB · Pregleda: 48
Član
Ovaj link od ovih feluga je amerika :O
Artikelstandort:
Hayward, California, Vereinigte Staaten von Amerika , msm da je postarina ubitačna bilo gdje da ih saljes i msm da bi ispala skuplja pita nego tevsija :) LP
 
Član
Ja jos za felge nisam nasao iz US postarinu manju od 350-400 dolara, da je 140eura to bi bilo jako povoljna postarina za 4 felge...
 
Član
u mene su na renou ovakve 17" , al je 4x100, pa sad ako bi ti uzeo adaptere ja bi ti prodao svoje
 
Član
Mislim da se nismo bas razumijeli. Jesam dao sam taj link slucajno iz Amerike samo da vidite kakve su felge i podatke za felge al mene konkrentno zanima ako bi nasao ovakve u Njemackoj bili mi to mogao prijatelj "dotrati" i placa li se ista dodatno na carini ili tako nesto? :)
 
Legend
koje su ovo felge ?
znao sam nekad naziv ali sam zaboravio..
ugl ove felge u 17 velicini na golfu nece izgledati ni upola kao na ovim slikama sto si postavio, 18 minimum, ali eto ti opet znas..
generalno, na 17ku za gofl 4 ide 215 45 ili 225 45
 
Član
Ovo su ti XXR 527 felge a i nisam mislio uzimati 18 malo mi je to previse znas i sam kakve su u nas ceste vise ciljam na 17-ke.
 
Top