vaš zimski setup?

vaš zimski setup?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
evo posto mislim da ove teme nema mislio sam sljedece,da se stavi slika vozila sa zimskim gumama i felgama da se vidi na sta lici ;) najvjerovatnije ce biti dosta celicara :D
 
Član
upravu si ivice za celicare,bit ce ih pun djavo. Evo ja svoje juce ofarbao,u ponedjeljak planiram montirati zimske gume,danas moram za travnik,valjda me nece snijeg uhvatit,na alu felgama sam:lol:

evo kako to izgleda

 
Član
a evo moj zimski setup......i ja bi rado celicare,jeftinije gume i felge nego aluminijske..........
2luuzwp.jpg
 
Član
mozete vi i na aluminijumu zimi :D :D

moje kjljuso vec ko da je februar, pa ona bljuzgavica...znam da sam kupio sive ratkape, ali eno ga crno sve, samo farove i steke, naravno vozacevu prebrisem... zimi ide prirodno "blato" uv zastita :cool:
 
technoGeek je napisao(la):
E jesi i sjedista zavalio, ne vidis se iza B stuba :lol:
:lol::lol::lol::lol::lol::lol: suti dobro je, bilo bi vise da se ono vozacevo sjediste ne moze regulisat po visini udarao bi glavom u krov ko sto je slucaj kad sam na suvozacevom mjestu :D a nazad ni ne sjedam nikad :lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
Član
kod mene 4 nove MICHELIN Alpin gume 15", a felge su celicne ko i ljeti, samo sto cu ratkape da skinem, posto su orginal, pa da ih so ne s*ebe...
 

IGY

Član
tema ide na lock, prva stranica cisti spam, tako ce biti i ostale
dok se malo ne uozbiljite, 3 slike crnog golfa koji je i ljeti i zimi isti, pa fabia takodze ljeti i zimi ista i onda ostatak zajebancija
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top