Variraju obrtaji...?

Variraju obrtaji...?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Pozdrav, dakle u zadnje vrijeme na Sciroccu opasno variraju obrtaji kad je u leru, znaci bas nenormalno varira, motor je 1.8 70kw ajncspric, ima li ko kakvu ideju sta bi moglo biti, makar nesto ugrubo sta bi moglo biti.
 
nema tu puno faktora, ili motoric ler gasa (step motoric) ili ti negdje vakuum nije ok, meni varirao 3 mjeseca nisam znao spojiti dok nisam vidio kod drugog momka kako su spojene vakuum cjevcice,od tada sve ok,,,,, samo ovo dvoje ja mislim da moze biti
 
Član
Pored vakuma i motorica moze se desiti i lambda sonda ako je ima i cak gumice na diznama ako ih ima :) ne znam taj auto nikako ali generalno moze i to da bude.

A evo za shiroko :) google minut vremena:

http://www.scirocco.org/tech/16v/ciseidle/cise_idle_p1.html

Pa trazi dalje ako nije ovo.
 
Član
To je K-jetronic motor. Ja ne znam čovjeka u Mostaru koji ga može štelovati da valja. Ušao si u začarani krug k glave iz koje se ne izlazi:D
 
Član
Ma nemora samo Mostar, zanima me ima li ko od majstora iz Sarajeva i sl. znaci kompletna Hercegovina i okolica Sarajeva dolaze u obzir dali ima na tom podrucju neki majstor koji bi ga znao nastelovat
 
ako je K-glava ima majstor u sarajevu, aerodromsko naselje, ne mogu se sjetit kako se zove, kazu bog i batina za k-glavu, ako ti on ne nastima tesko iko da hoce
 
evo ime, Meho, a valjda ce i br tel pomoci.... 061146323
ali provjeri step motoric,zna do njega biti ako vec nisi vidi to pozzy
 
Član
druze u mene je gas variro jedno jace od mjesec dana nema sta nisam pokusavo i na kraju utvdilo se da je saraf onaj mali sto bude na klapnama bio zavrnut za dovod zraka!!ako nisi rjesio problem jos ima majstor dobar u tesnju za k-glave ja sam njemu nekad prije vozio nastelovoga samo tako!!mogu ti broj nabavit ako ti nije daleko jbg!!
 
Član
pozdrav vidim da ima ljudi sa slicnim problemom pa da se i ja pozalim mozda mi ko pomogne.Naime radi se o opel corsi sa motorom od 1.6 opel ascona a karburator je od moje corse 1.2 eh desava se to da mi je tesko palio tj. lijeno i tesko je zadrzavao ler gas ma kaakv on bio i do 2 rpm i odem ti ja majstpru on fino ustima paljenje i ko fol karburator.Sada fino pali sve ok ali pri istom gasu obicno 250rpm desava se to trzuckanje dodam gas sve ok pustim gas sve ok samo konstantan gas zeza,takodje kada pritisnem kvacilo neovisno o kojem broju obrtaja se radi cim pritisnem kvacilo oni se sami podignu za oko 1000rpm i onda polako opadaju.Je li ima neko da se razumije jer stvarno je iritantno kao da sam neki djedica od 70 godina da mi svaki puta ruci kada saltam :icon_mad::123:ehhe unaprijed hvala :)
 
Legend
Fatko24 je napisao(la):
pozdrav vidim da ima ljudi sa slicnim problemom pa da se i ja pozalim mozda mi ko pomogne.Naime radi se o opel corsi sa motorom od 1.6 opel ascona a karburator je od moje corse 1.2 eh desava se to da mi je tesko palio tj. lijeno i tesko je zadrzavao ler gas ma kaakv on bio i do 2 rpm i odem ti ja majstpru on fino ustima paljenje i ko fol karburator.Sada fino pali sve ok ali pri istom gasu obicno 250rpm desava se to trzuckanje dodam gas sve ok pustim gas sve ok samo konstantan gas zeza,takodje kada pritisnem kvacilo neovisno o kojem broju obrtaja se radi cim pritisnem kvacilo oni se sami podignu za oko 1000rpm i onda polako opadaju.Je li ima neko da se razumije jer stvarno je iritantno kao da sam neki djedica od 70 godina da mi svaki puta ruci kada saltam :icon_mad::123:ehhe unaprijed hvala :)

otvori drugu temu za svoj problem, ova je stara 2 godine
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top