URADI SAM...KE JETRONIC-k/glava

URADI SAM...KE JETRONIC-k/glava

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Znas sta cu ti reci nije da je korisna,covjek je iz srbije postavio na jedan od foruma.Stupio sam sa njim u kontakt,covjek radi samo k-glave i kaze da je k-glava laksa za odrzavat od karburatora ili cistog ainsprica.Na kraju mi je samo rekao...citiram

MOMAK JA KUCU ZAVRSIO RADIONU NAPRAVIO OD RADA NA K-GLAVI,MNOGO SRECE I PARA MI JE DONJELA OVA MOJA KUCNA RADINOST.

kad pogledamo da u BIH samo postoi jedna opcija,a to ej kupi drugu u setu sa diznama.I jos ti maistor uzme 70 kmda je postavi.Kuci imam proslu k-glavu koju sam u stanu rasklopio mislim smjesno kolko je jednostavna.

Volio bi da ovu temu nekako procita citav forum jer dosta nas je s k-glavom,a i dosta nas glava i boli od nje :smajli38::smajli38::smajli38:
 
znas sta u svakom slucaju dvoica treba i zivci i obavezno ili nove dizne ili polovni par komada i par svjecica.posto ih zalije pa sranje vako sam saltas.ja sam uradio na jednom autu i sad kad trebam na svom zloooo kolk mi mrsko
 
Početnik
Kao sto rekoh treba stavit sticky i nekako je istaket da svi vide i procitaju ja sam
procitao i koristilo mi je...
 
neznam ja sam imao problema sa k-glavom i nako poceo da skidam o njoj i naletio na ovo.skinuo sebi istampao na papir i dao covjeku i za sieru forda i uspjeo je radi kao sat.pa sam onda dosao na ideju da stavim i ovdje.pa sad vidimo kako ide,uskoro moram i svoju radit jer od kako sam skinuo ovo sa neta nikada nisam svoju napravio k-glavu nemarnost jer auto pali i radi na plin pa zato.al evo zime morat cu sad.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top