Uporedjivanje: Renaultsport Megane dCI 175 vs Ford Focus ST

Uporedjivanje: Renaultsport Megane dCI 175 vs Ford Focus ST

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Mozda i mu nije mesto ovde ali evo ovde cemo postovati pa sta mislite i vi ko je najbolji za vase mislenje ne bazirajte se na podatke samo na vase mislenje.







































 
Legend
dci ????

Mana kod Forda sto me uzasno nervira kod ST-a ovog na fotkama su sjedišta. Ostalo mi je sve bolje :) hehe
 
Član
ford je bolji,kod megana mi je zadnji dio ruzan,ljepsi mi je sedan,samo zbog toga
a i interijer mi je bolji kod forda,sto se tice kontrolne,sjedista su ruzna
 
Član
Kod Forda i jesu ona gore sjedišta žalosna naspram Renaulta, ali zar u Evropi nije drugacije ? Brojke jasno pokazuju da Focus vodi, ali realno gledajuci, obadva izgledaju mocno, masivno... da se primijetiti da nisu serijski modeli, no ovaj Megane je vec zastario sto se tice dizajna, tako da prednost dajem Focusu.
 
Član
Ovaj Megane ima sasiju od R26-ice i opako je brz u krivinama. Citao sam ovaj test u EVO, u krivinama Megane jede Focusa, unatoc teskog dizelasa u njuski. Na krugu od nekih minutu ipo, Megane je bio sporiji samo nekih .03-.04 djela sekunde, a ima 50-ak KS manje. Da je u Meganeu bio onaj benzinac sa 230 KS - koji uz to ima i zatvarac diferencijala, ne da bi otpuhao Focusa... Renault je super izbalansirao sasiju na tom Meganeu...
 
Putovanja.ba
Administrator
zastava je napisao(la):
da da dci, sjedista bolje su kog renoa nego kod forda ostalo ford uzima vodjstvo

slazem se, ma da i felge malo su bolje... i fali mi ona narandjasta boja na Fordu
 
Član
ja ne znam za sto bi se odlucio ovdje, oba su predobra fkt...Renaulta bi uzeo zbog balansa i zato sto je francuz, a Forda zato sto je benzinac...
 
heh,u EVO-u julskom ima test ove dvojice.

ma bez obzira sto megane ima bolju sasiju i vozne osobine dci oznaka ga ubija,ne znam ja nikad necu prihvatiti sportsko auto sa dizlom pod haubom,smijesan mi je taj koncept :p
 
Član
ma FORD zakon, al sto jes jes fali mu ona electric orange boja (specijalan boja za focusa ST "narandzasta"), sjedista jesu beze al su ljepsa ista u narandzastoj varijanti.....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top