Umro, oživio nakon pola sata, pa opet umro za dva dana

Umro, oživio nakon pola sata, pa opet umro za dva dana

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Michael Wilkinson, 23-godišnji Britanac, umro je u bolnici od zatajenja srca. U krevetu ga je u nesvjesti pronašla majka. Pola sata nakon što su u bolnici liječnici proglasili smrt, mladić je 'oživio'.

Liječnici su mu, naime, ponovno pronašli puls i prenijeli obitelji da je živ. Odmah je prebačen na odjel intenzivne njege. Nažalost, dva dana nakon čudesnog oporavka preminuo je od srčanog udara. Liječnici kažu kako se u Michaelovom slučaju radilo o tzv. Lazarovom sindromu, odnosno spontanom povratku cirkulacije nakon prestanka rada srca.



Sličnih slučajeva poput ovog Michaela Wilkinsona zabilježeno je samo 38. Liječnici kažu kako su moguć uzrok zatajenja srca lijekovi koje je mladić koristio. Zaključeno je da se radi o prirodnoj smrti.
 
Član
isus je k moju ozivio...xD
a nije ovo cudno...ja sam cuo prica, kako se u mrtvacnici probudi covjek...pa se oni radnici, cuvari prepadnu...:D
 
Član
Faya_M5 je napisao(la):
isus je k moju ozivio...xD
a nije ovo cudno...ja sam cuo prica, kako se u mrtvacnici probudi covjek...pa se oni radnici, cuvari prepadnu...:D

i ja sam cuo da se to zna desiti ustvari vidio sam to jednom na tv-u na filmu dobro ustimani mrtvaci :D
 
Član
i ja sam se jednom probudio u mrtvačnici...
tacnije u sali za seciranje,bilo podosadno i sjecno malo :D

kakvo ba budjenje,kad hodza dodje i prouci nema vise budjenja,ima u filmovima tipa x-files
 
Član
jbg zao mi momka al ovo smjesno koda nisu bili u stanju da ugrade vjestacko srce ili pumpicu ili nesto
 
Član
lov2xlr8 je napisao(la):
i ja sam se jednom probudio u mrtvačnici...
tacnije u sali za seciranje,bilo podosadno i sjecno malo :D

kakvo ba budjenje,kad hodza dodje i prouci nema vise budjenja,ima u filmovima tipa x-files

pazi, ni ja ne vjerujem 100%...al jbg, ljudi pricaju...sta ja znam sad...
mada, moze svasta bit...
 
Član
evo vidi klip,lik zaustavio sebi srce na pola minute nisam siguran mozda i vise nesto se ne sjecam i sam se probudi :D

http://www.youtube.com/watch?v=frzWINm3YQI
 
Član
Da nije zalosno bilo bi smjesno... A to sto vi pricate, to je religija, toga se treba paziti, to je opasno za narod :icon_biggrin:
 
Početnik
mozda se opet probudi treba sacekat..

ja znam za klinicku smrt....a ovo sad...:icon_rolleyes::icon_rolleyes:
 
Član
umre ozivi pa ponovo umre pa bolje da je ostao mrtav onako samo 2 soka za porodicu jbg :icon_cry:
a ovaj na klipu doce i njemu jednom vrijeme samo zivot dzaba izaziva :icon_rolleyes:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top