uljna pumpa passat 1-8 T

uljna pumpa passat 1-8 T

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Postovani,

moje ime je Alis ,imam 34 godine, .. zivim u Göteborgu - Sverige
...auto koje posjedujem je BMW 316 1998 g
...razlog zbog kojeg sam se prijavio na forum je iskljucivo sto se i sam bavim auto mehanikom te radim u jednom auto servisu ...volio bih da ovim putem razmjenjujemo informacije koje bi u svakom slucaju bile od obostrane koristi...

S` postovanjem,pozdrav.


Alis

...heheh,,, posle ovakvog pretstavljanja...jedno konkretno pitanje...da li je netko imaó problema sa lupanjem motora na passatu 1.8 T `02 ...ne radi se o klasicnom zvuku vise mi lice na ventile...odnosno sa zagrijavanjem motora zvuk se pojacava...promjenjeno je ulje ..castrol 5-40 W malo se bilo smirilo al se pojavilo ponovo...nekako me sve to asocira na uljnu pumpu ....molio bih za vase misljenje...poozzzz
 
Dobro dosao i ugodno druzenje zelim!
Ne bih ti znao pomoci oko problema sa Passatom, ali najbolje je da otvoris temu u rubrici kvarovi http://www.bhtuning.com/kvarovi-f-7.html , siguran sam da ce neko pomoci.;)
 
pozz i dd


sitka na uljnoj pumpi zacepljena nalik na mlijecnu kasu ono nezz kako da opisem i nakon nekog rada krenu hidropodizaci da lupaju tj cuju se znaci skinuti sa one lule onu mrezicu i u benzinu ocistiti i po mogucnosti i karter cijeli oprati da ti opet nebi zastopalo i to je to iz licnog iskustva znam to mi je bio problem a majstori htjeli cijeli motor da rastavljaju
 
BHT Ovisnik
2edef1354fc8396f80a64396446d040a.gif
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top