Ukraden AUDI

Ukraden AUDI

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Ukraden 11.6.2009 u CRO (Gajac-Novalja, Pag).

7.jpg

4.jpg


... 1,9TDI 96kW WAUZZZ8E22A299941...
S-line oprema, unutrašnjost koža-alkantara,...
 
Član
Hvala na komentarima...javio samse tim postom, da informišem posetioce ovog foruma, ako slučajno naiđu u slučaju kupovanja ali u prolazu na kojem parkingu...
Hvala vam za bilo koju informaciju.

(* U stvari sam Slovenac i zbog toga koja greška u tekstu :icon_redface:)
 
Član
obidi ti fino parkinge sve ito polako mozda ga i nades
samo ti je problem sto je ko fabricki ne moze sa poznat da je tvoj ni pocemu
 
Početnik
a stete stvarno...dabogda mu se ruke osusile ko je ga ukro..mamu mu ***** lopovsku:icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_evil:
 
Član
steta,extra je auto
stavi i broj tablica,za svaki slucaj,mozda su slucajno neki glupi lopovi
 
Član
Dobro bi mu dosao GPS. To neke firme zastitarske ugradjuju. Bio je slucaj u Konjicu kad je cura neka iznajmila auto i prijavila da je ukradeno. Medjutim auto je imalo GPS i uz pomoc policije pronadjen je u Srbiji u Cacku,a ona uhapsena i osudjena..kuja..:icon_mad::icon_mad::icon_evil:

Steta jako dobar auto i ocuvan :(
 
Član
stvarno je ovo sjest i plakat:icon_cry:
u mom gradu su za jednu sedmicu mahnuli jednu A6icu i A3 novu, nazvali covjeka za sesticu trazili 5 hiljada, al da ostavi pare na nekom mjestu, on nije htjeo, a kasko mu daje 10 000 KM a on platio auto 18 000....jbg, a ovog za tricu nisu ni zvali, a trica 2008 godiste.....pa stvarno ovo nije normalno kako se kradee:icon_mad:
 
Početnik
ma nemozes ti lopovluku stat ukraj danas ..kad sam vidio kako mali nema ni 7 godina danas krade po interexu ..reko svasta boze dragi ...u mene auto nevrijedi ni hiljadu eura ja bi crko odmuke kad bi ga ukralo a kamoli ovakog audija..joj:icon_cry::icon_cry::icon_mad::icon_mad:
 
Član
istog ja jucer vidio ispred FIS-a u vitezu,parkirao ja do njega.. de reci koje su table na njemu? koja drzava? u ovog su hrv table bile.. a i iste gume na njemu bile a i felge normalno;) zato i pricam ovo sve;) mozda je bas slucajnost da sve isto bude;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top