Ukraden Alpine audio sistem

Ukraden Alpine audio sistem

Početnik
Znaci prijatelju mi je prije 2 noci na Otoci tamo kod Diablo autopraone ukraden audio system

Ukradeno mu je :

Alpine CDA-9887 autoradio, POjacalo DLS CA31 i Subwoofer u kompresionoj kutiji Alpine SWR1242D

pojacalo je kao takvo jedino u BiH u pitanju je 3 kanalac evo kako izgleda

images


9887 nemam sta specijalno predstavljati ali evo jos jednom

images


i woofer je u kutiji koja je oblozena pola crnim a pola antracit platnom za tapaciranje..

unaprijed hvala svima
 

DLS

Početnik
zali boze para .. pa jel mu ostalo auto utkljucano ' il su mu oni operisali auto pa izvadili system?
 
Član
u jebote i lopovi su poceli da kradu prave stvari,valja se priapzit,kod nas su do sad vecinom stradali sony i pioneer head uniti...ovo je vec zabrinjavajuce...
ukrali su specificne komponente pa se mozda i nadje...subova ima dosta ali DLS trokanalac i 9887 nece lako utopiti...
 

DLS

Početnik
marko_v je napisao(la):
u jebote i lopovi su poceli da kradu prave stvari,valja se priapzit,kod nas su do sad vecinom stradali sony i pioneer head uniti...ovo je vec zabrinjavajuce...
ukrali su specificne komponente pa se mozda i nadje...subova ima dosta ali DLS trokanalac i 9887 nece lako utopiti...

ti mislis da ce ga probadat za one pare kolko vrijedi ? prodace ga upola cijene a narod se nece ni sjetit da pita jel ukradeno ..sutra da nadjem na piku ovako nesto za male pare ,uopse se nebi sjetio da sam citao ovaj thread i da je mozda ukradeno . a tako vise od 90 % forumasa .. to je to sto je zalosno . neko se rasplace a neko obraduje a lopova ce uvjek bit ,a i kad ga uhvatis prebijes ga na mrtvo ime i nakraju te on tuzi i ti popusis kaznu sto je jos zalosnije od svega toga :icon_sad:..
 
Početnik
jeste skoro je doselio na otokua auto je Punto 2

auto je bilo zakljucano ali znamo koliko to predstavlja problem ovim lopovcicima
 

IGY

Član
ovo ako dodze u prodaju lako ce se naci
amp je jedini a ni ovih hu nema puno tako da je i on rijedak
ako gdje sta naletim na neki oglas da neko slicno prodaje javim ti
 
Član
na istom mjestu su "Maruti"-u prvi put odradili muziku

a pricao mi je da je gledao 2-3 puta kako murija hvata tu te lopove al djaba opet tu "rade" tako da je to "RED" zona :(
Mada smo sumnjali na jednog "komsiju" horsasa u zgradi al nikako da ga upratimo....
 
Član
Ljudi dragi ja neznam šta je ovo od jutros sam kako sam na poslu čuo do sada da je obijeno 6 auta od ljudi koje znam ... pa čak i 2-jici kolega jednom klepili čitavu tablu s CD-om, od corse, čovjek ih zateko malo ga prsnuli suzavcem i pobjegli .... naravno s tablom:D, .....
 
Član
mamu im njihovu narkomansku , ne treba alarm nego treba napravit spravu da im otkida ruke....
 
Član
adel_tuzla je napisao(la):
aksham je napisao(la):
mamu im njihovu narkomansku , ne treba alarm nego treba napravit spravu da im otkida ruke....

spojiti plocicu na struju,kad uhvati rukom da ga trehne :lol::lol:

ma jok to brate postavljat one zamke za medvjede kao iz filmova da im ruke i noge otkida ;)
 
Top