Ugradnja plina

Ugradnja plina

Član
Pozdrav forumasii ,interesuje me dali neko od vas ima kakvog iskustva ,odnosno informacija kakvih o ugradnji plina ,gdje ,kako, po kojoj cijeni ,ugradio bih plin u svog bmw.a 2.0 110 kw e39 pa mozda neko zna kakav dobar servis il majstora za ugradnju plina i po kojoj cijeni je moguce to odraditi hvala!!!!!!
 
BHT Ovisnik
u sarajevu za taj V6 dodje ti 1200km ugradnja s bocom od 48l u rezervnom tocku u Lovatu,rođaka je neki dan toliko izaslo za audia 2.8 V6
 
Član
stare teme i search, a ij a planiram, jer je najjeftinij ugradivati autogas radic istocno sarajevo, ima u stranica na netu njihova,progooglaj, posalji upit mailom odgovore za dan, + garancija 2 godine.., mene bi za polo 1,4 , sekvent kod njih izasao 700km.... dok se krece 1000-1200 inace kod drugih
 
Član
adams je napisao(la):
stare teme i search, a ij a planiram, jer je najjeftinij ugradivati autogas radic istocno sarajevo, ima u stranica na netu njihova,progooglaj, posalji upit mailom odgovore za dan, + garancija 2 godine.., mene bi za polo 1,4 , sekvent kod njih izasao 700km.... dok se krece 1000-1200 inace kod drugih

Druze samo obrati paznju da to bude Auto Gas Radic ulica Ravnogorska 18, Sarajevo, i pazi se DarkoM, predstavlja se lazno kao Radic.

@nino46

imas pm ;)
 
Član
al' mene sad kopka ''flash lube'' na neka vozila to ubacuju na neka ne.?? i kolika je cijena tog ''ulja'' ( da ne otvaram novu temu vec da se nadovezem na ovo)
 
e drug da ti kazem par savjeta posto si iz gracanice najblize ti je doci do doboja auto servis DENCI on ti radi ugradnju i servis LPG a nije ni skup mom starom na golfa 2 1.8 66kw ugradio za 600KM s atestom a bilo bi i jeftinije da je ubacio bocu od 55lit. nego radi koristenja gepeka stavio onu od 35lit. sto ide gdje je rezervna a ta boca je duplo skuplja od obicne.
Nadam se da sam ti pomogao kolko tolko.
 
Top