Ugradnja klime

Ugradnja klime

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Eh ovako pozz drugari znaci zanima me dali bi mogao upasovat Climatronic iz Passata 99.god. u Golfa 4
Zanima me dali pase saraf na saraf ili ima kakve prerade najjvise me brine postavljanje hladnjaka velikog i kompresora pa bi volio da cujem par korisnih informacija od koga ko je sa tim devero
btw. rijec je o Passatu 1.8t i sa njega skidam klimu prije 2 dana covjek ga iz mog mjesta skrho tj prednjeg kraja nema tj. ne isplati se popravljat motor je u njemu ispravan i sve ostalo od prednjih vrata pa do nazad nema ni ogrebotine tako da od covjeka dobijam klimu komplet za 200KM osim veelikog hladnjaka jer od njega nema nista
i da klima se ugradjuje na Golf 4 1.6 SR
Hvala unaprijed svima na odgovorima i savjetima ;)
 
Moj stav po tom pitanju glasi: Okani se ćorava posla. Klima ako već nije fabrički predviđena i ugrađena u auto, nikad se ne može dotjerat da ugrađena radi dobro i dugotrajno...stalno će bit problemi; pregrejavanje, otežana vuča itd itd
 
auto je bilo namjensko tj. Njemacki krimolovci su ga vozali zato i nema klime u sebi ali ne vidim razlog zasto nebi moglo da se to fino sklopi i da radi :icon_question:
ipak ako ko ima da je sebi to radio neka prica treba biti optimista a ne pesimista ;)

btw.koga zanima cijelo auto za dijelova neka se javi ;)
 
Član
Okani se toga.
Kompresor i hladnjak su u toj priči najlakša stvar za postaviti.
Instalacija i struja su ti najveći problem a posebno što je klimatronik a plus nije iz Golfa.
Trebala bi ti kompl. inst. motornog prostora , inst. komandne table sa senzorima a vjerovatno i drugi ECU (jer i na njega ide signal klime )

Uglavnom ako nisi vičan oko struje , okani se toga , drugarski predlog;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top