udes u mahali u mostaru

udes u mahali u mostaru

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
BHT Ovisnik
I dok Mostar čeka ime novog gradonačelnika, a s tim i odobrenje za realizaciju nedavne inicijative Gradske uprave (GU) i Policijske uprave Mostar o postavljanju metalne zaštitne ograde na Novoj gradskoj magistrali, večeras je oko 19 sati došlo do nove prometne nezgode na južnom izlazu iz grada gdje je Opel Kadet (reg. oznaka 368-E-875) udario u rasvjetni stup.
KadetMahalaStup.jpg

KadetMahalaStup2.jpg

Promet se tijekom očevida odvijao jednim kolničkim trakom.
 
BHT Ovisnik
sreca,al uzivo je malo gore,ako je svezan bio,nije mu nista,al je hitna jurcala
 
Član
prije 2 godine rodjak mi tu poginuo s bmw-om :icon_sad: eto sreca nek ako je sve u redu s tim...
 
Član
Da me oproste administratori i vi dragi clanovi, ali ***** ja njima majku...koliko ljudi jos mora dozivjeti nezgodu ili cak poginuti dok oni glavu izvuku iz guzice...ja govorim godinama da treba betonske trokutove staviti po ovom otoku, tako ako se ko i razbije nece preletiti na drugu stranu...sta moze bankina uraditi -NISTA ! ko se razbije, izgubio je kontrolu, a mahalom se sigurno moze 150 proci a da ne iskliza auto na dobrim gumama jer sam i sam ja idiot u mladjim danima dok je jos grbav i izrokan asfalt bio prosao sa Fabijom !

ko ide preko 150 samo ce povalit bankinu i polupat neduznog prolaznika i njega i svoje auto...:icon_mad::icon_mad::icon_mad:
 
BHT Ovisnik
jeste,prilagodi viznju,ali ce jednom netko i proletit pa ce neduzan dobro stradat,nek bilo kakvu zastitu stane,koliko ih je samo ovdje poginulo
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top