Ubijen navijač Sarajeva u Širokom Brijegu

Ubijen navijač Sarajeva u Širokom Brijegu

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Jebo vam pas mater i vama i ovom kurcu od nogometa!! Za šta ginete??? Za šta?

c,c,c,c
strasno jbt e :S
ali promjeni naslov....
 
Član
RE: Jebo vam pas mater i vama i ovom kurcu od nogometa!! Za šta ginete??? Za šta?

nogomet je najgluplji sport a navijaci su boze sacuvaj samo neredi jbo ih nogomet
 
Član
RE: Za šta ginete???

Valjda ce policija ovaj put odraditi stvari da valja i sj*ati posteno odgovorne za ovo.

Sta drugo reci neg glupost...
 
RE: Za šta ginete???

Navijac Sarajeva Vedran Puljic, oteo je pistolj policijacu, nakon cega je policija pucala na njega i na grupu navijaca bordo tima, prilikom cega su jos cetiri navijaca Sarajeva ustrijeljena. Puljic je zadobio povrede nakon kojih je preminuo.Da te Bog sacuva... :icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad:
 
BHT Ovisnik
RE: Za šta ginete???

zato i ne pratim nogomet,ev sad je i u nas utakmica zrinjski-velez,i tu odes,dzabe mozes primiti degenek,zasto bih dzabe rizikovao,zar nije bolji auto-moto sport,dođes,upoznas raje,drama sve prođe:icon_biggrin:
r.i.p
 
RE: Za šta ginete???

Ko imalo zna o fudbalu nece svrstati nase livade i debile u taj isti sport....
Ja sam svoju mladost proveo na Bilinom polju,slusao vodje navijaca i ponavljao za njima psovke,koje sam sebi ne mogu oprostit,mogao dobiti milion puta po nosu(hvala Bogu nisam),znao sam se posvadjati sa djevojkom,jer necu sa njom izaci subotom,odem na utakmicu...
To je sve bilo do prije godinu dana....sad sam napokon dosao pameti i nisam otisao na utakmicu,ne pamtim kad...
Svi ti koji idu na gostovanja su obicni pesposlicari,alkoholicari,ljudi koji su propali ili su na rubu propasti u zivotu,ljudi koji imaju 25-30 god.a ponasaju se kao pubertetlije...90% tih ljudi ide na utakmice da vidi taj drugi grad(jer drugacije ne moze) i obavezno da se napije,popusi koji dzoint i napravi belaj :icon_mad:

Ovo pisem jer sam dosta upucen i prosao sam kroz sve to...bio,vidio da nije za mene i cao...
Celik ce uvijek biti moj klub i ostat ce,ali na utakmicu vise NE(bolje da te covjek zgazi sto si mu **bao kcerku,neg da dobijes po nosu ni kriv ni duzan :D)
 
Član
RE: Za šta ginete???

mirza_mali je napisao(la):
Navijac Sarajeva Vedran Puljic, oteo je pistolj policijacu, nakon cega je policija pucala na njega i na grupu navijaca bordo tima, prilikom cega su jos cetiri navijaca Sarajeva ustrijeljena. Puljic je zadobio povrede nakon kojih je preminuo.Da te Bog sacuva... :icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad:

Nek ga je onda upucao ak je to uradio, on mangup, oteo pistolj, ma gdje si zaj*ani navijacu...
 
fudbal je dostupan svima, to je sport za velike mase, a znajuci koliko u ovoj drzavi ima nepismenih, primitivnih, jadnih itd cijim mozgovima je vrlo lako upravljati ovo ce se desavati. jer sve je ovo proizvod politicara koji pumpaju mrznju medju narodom, radi svoje materijalne koristi.
fuj :icon_mad:
 
Da policija češće puca na njih zbog sličnih situacija MOŽDA bi ih manje i bilo!Nema to više veze ni sa sportom ni navijanjem ni politikom već samo ličnim devijantnim ponašanjem pojedinaca kojima to dođe kao vid da iskažu svoje frustracije koje ne znaju riješiti na normalan način a previše su pi*** da bi se kao jedinka tako ponašali pa se kriju iza lica množine!Žalosno smao što uvijek udara po džepu klubova takvo ponašanje pojedinaca!
 
BHT Ovisnik
iskreno policiju ne volim,ali sto se tice huligana policija je malo rec da je mila majka,pa ja prvi da sam policiajac ubijao bih Boga u njima,da tek tako pustim da netko iz cista razloga razbija izloge,trgovine,gađa flasama druge,ili mene kao policajca,ne bih imao mrve obzirnosti prema njima,nego da svi hoce tako udarit po njima vjerujem da bi ih manje bilo,znam osobno po svojim poznanicima s kojima sam skoro svaki dan u skoli pa cujem price kako se hvale da su razbili ovo ,da su razbili ono,kako su izrazbijali merkator,razibli auto,pa da mi je brat izudarao bih ga
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top