Ubacivanje novog motora

Ubacivanje novog motora

Pozdrav svim clanovima,ako sam pogrijesio mjesto gdje sam napravio temu oprostite jer se i ne snalazim bas ;)
Ovako,imam corsu 1.0 12v iz 1998 godine, jeli moguce ubaciti nesto jaci motor jeli to izvedivo i koliko bi me to kostalo,mislim na motor do max 80-90ks ne treba mi 1.8 16v ili 2.0 16v posto ne mislim koristiti auto za brzinu i za gluposti nego vecinom za otvorenu voznju i voznju po gradu,a htio bih da je malo jaci motor jer ovaj je bas slab i ne snalazi se bas na vecim uzbrdicama i kada je vise ljudi u autu onda je katastrofa gusi se krklja i moras ga konstatno drzati u visokim okretajima da bi nesto isao tj odrzavao barem neku putnu brzinu na uzbrdicama i na otvorenom.
Koji bi bio motor (ako je moguce ubaciti ) najbolji sa ne bas velikom potrosnjom i da je ono motor pouzdan,i mora li se mjenjati getriba,kocnice nesto raditi oko ovjesa.
Zahvaljujem unaprijed. ;);):)
 
Član
1.0 12v corsa tri cilindra cini mi se .
mozda 1.2 iz clia ili twinga nisu losi nimalo motori 75 konjica. Samo mislim da ti je najbolja opcija prodaja auta i kupovina drugoga od manjih po meni najbolji je 1.2 tdi lupo automatik malo je skuplji ali vrijedi.
 
Član
Malo se skuckaj i kupi korsu C 1.2 16v... pristojan motor..ne isplati ti se mijenjat motor, dok nabavis motor sa elektronikom, dok platis da se pokopca, dok atestiras, mozes kupit novije auto... Corse C su sad poprilicno povoljne... imas i Clia II, 206 pezoa itd...
 
Top