U slijetanju automobila s ceste povrijeđeno više osoba

U slijetanju automobila s ceste povrijeđeno više osoba

Više osoba je povrijeđeno u slijetanju automobila s ceste, u četvrtak oko 21 sat, na regionalom putu Gradačac-Ormanica u mjestu Vučkovac. Povrijeđenim je pomoć ukazana u UKC-u Tuzla.

Do saobraćajne nesreće je došlo kada je D.Š.(26) iz Tuzle upravljajući automobilom ˝Peugeot˝(J35-M-568), izgubio kontrolu nad vozilom i sletio s puta. Tom prilikom teške tjelesne povrede zadobili su saputnici A.S(27) i E.T.(19) oboje iz Srebrenika, dok se ljekari u UKC Tuzla nisu izjasnili o stepenu povreda kod vozača D.Š. i suvozača J.Š.(17) iz Srebrenika. O slučaju je upoznat kantonalni tužilac, dok su uviđaj na mjestu nesreće obavili službenici Odjeljenja kriminalističke policije PU Gradačac.

http://www.tip.ba/wp-content/uploads/2010/10/policija-mup-tk.jpg

Vozac je poznat Tuzlacima i Zivinicanima, Damir Šabanović zv. Šaban
 
Član
Sta da kazem, cekalo se kad ce tako zavrsit, nek mu to bude sjet i nek se malo opameti, brzina cini cuda, prica se o nekim velikim brzinama tu noc, neznam opet, neki kazu da je u tom trenutku isao 180km/h. Inace je poznat po brzoj voznji.
 
eMIRnAME je napisao(la):
Sta da kazem, cekalo se kad ce tako zavrsit, nek mu to bude sjet i nek se malo opameti, brzina cini cuda, prica se o nekim velikim brzinama tu noc, neznam opet, neki kazu da je u tom trenutku isao 180km/h. Inace je poznat po brzoj voznji.

ma znam ja sve to al dzabe je kad mu je mozak nezreo, evo auta kod komsije i nema od njeg nista, jedino sto su felge ostale i sjedista a ostalo je katastrofa....
sutra cu slikat pa cu postavit na forum
 
ev slika auta
[attachment=36611][attachment=36612][attachment=36613]
 

Prilozi

  • Slika351.jpg
    Slika351.jpg
    88,4 KB · Pregleda: 47
  • Slika352.jpg
    Slika352.jpg
    73,9 KB · Pregleda: 45
  • Slika353.jpg
    Slika353.jpg
    76,1 KB · Pregleda: 41
Neku noc kad je bio udes, ja u prodavnici, kad prodjose na vucnoj sluzbi i patrola za njima! Sta reci osim brz oporavak zelim!
 
almir_gr je napisao(la):
Neku noc kad je bio udes, ja u prodavnici, kad prodjose na vucnoj sluzbi i patrola za njima! Sta reci osim brz oporavak zelim!

bilo ih je 4 u autu, 2 je lakse a 2 teze povrijedjeno.
danas sam dobio informaciju da je vozac dobro a suvozac mora na operaciju jer mu je polomljena vilica

PS Udes se desio na krivini prije Vuckovaca, kretali su se prema Ormanici, brzo vozio i et sta bi :icon_sad::icon_sad:
Auto je prenocilo u Gradaccu radi vjetacenja ili sta su vec radili i juce je dovuceno u Srebrenik.
Od auta nema nista, totalna steta, jedino su felge i gume ostale citave i mislim da je i motor netaknut a ostalo unisteno
 
nermin suljagic je napisao(la):
moje drug saban,ma znalo se da ce nekada tako biti...uvjek je brzo vozio...nek je dobro pa valjda sad dodje pameti...

ma jest brzo vozio al otkad je kupio Peugeota nije pusto gasa, svaki dan je iso u Gradacac i uvijek ima neko s njim, cujem sve sto djeca pricaju sto se voze s njim kako ide 200km/h pa cak i brzei eto kostalo ga je,valjda mu ne ode kicma jer je povrijedio prilikom slijetanja
 
GreenDevil je napisao(la):
nermin suljagic je napisao(la):
damas sam mu vidio bengu u tuzli...ma steta je jbg,ali skola se placa....uvijek!...

il je zena ili neko drugi garant iso u bolnicu

Zao mi je Dade..ali kao sto svi pisu...vozio je ludo!Bas neki dan,bio kod njega na kartingu,pa se malo zezali!:icon_sad:
A kako je Durma,ima li kakvih informacija?
 
TROUBLE_MAKER je napisao(la):
GreenDevil je napisao(la):
nermin suljagic je napisao(la):
damas sam mu vidio bengu u tuzli...ma steta je jbg,ali skola se placa....uvijek!...

il je zena ili neko drugi garant iso u bolnicu

Zao mi je Dade..ali kao sto svi pisu...vozio je ludo!Bas neki dan,bio kod njega na kartingu,pa se malo zezali!:icon_sad:
A kako je Durma,ima li kakvih informacija?

Duma ide na operaciju, slomio je vilicu, kazu place od bolova u bolnici, a on je i govorio Damiru da da gasa, al nece vise sigurno :icon_mad::icon_mad:
 
Top