U prometnoj nesreći smrtno stradala osoba

U prometnoj nesreći smrtno stradala osoba

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
U teškoj prometnoj nesreći koja se dogodila jutros oko 6 sati na cesti između Vrpolja i Velike Kopanice smrtno je stradao 19-godišnji bosansko-hercegovački državljanin Milan Tomić iz Žepča.

63506.jpg


Preminuli se vozač tijekom pretjecanja izravno sudario s vozilom iz suprotnog smjera.
U drugom vozilu ozlijeđeno je 5 osoba, troje teže, među njima i jedno dijete.
Riječ je o mađarskoj obitelji koja je krenula na Jadran. Zbrinuti su u brodskoj bolnici. Po riječima dr. Josipa Jankovića, liječnika na traumatološkom odjelu
slavonskobrodske bolnice, troje mađarskih državljana ima teške ozljede, a dvoje lakše, nitko od ozlijeđenih nije u životnoj opasnosti.

63505.jpg


Video
http://dnevnik.hr/naslovnica/vijesti/crnakronika/20070807_22723_63588.php
 
Legend
Ma nema to veze, neiskustvo, umor, i vjera da je on sve znao, kao i vecina nasih prijatelja, koja imaju manje godina, i iskustva. On kad je vidio farove samo se sledio zazmirio i sta bude.. Mozda je i zaspao za volanom, pa presao u drugu traku
 
Član
pa pise da je preticao, valjda se precjenio nigdje ne pise da je zaspao ili tako nesto.
 
Član
htio sam reci ovo:svaki dan ih srecem na cestama tzv."trkace" koji voze golf2 dizel...i interesantno je to sto ti ljudi loze te golfove dusu im vade a on ide kako ide.....neznam samo kako se usude ista preticati sa obicnim dizelom......kod mene u gradu su najzesci "dostavljaci"...pice,cevapi,pite itd...majko moja mila kao da voze ferrarije......a najgore je sto su to mladi momci koji su tek polozili vozacki......
Iskreno zao mi je svakoga ko nastrada ali dosta ljudi sa ovakvim autima predvidi situaciju i onda su posljedice ovakve kakve jesu...zao mi je ovoga momka tek 19godina....UF..
 
Legend
Znam sta pise, vidis da sam ja jos juce postavio istu temu. Ali sam samo rekao misljenje svoje, kao moguci uzrok, jer tesko se sta zna ovako rano jer istraga nije bila u tom trenutku detaljnja, i oni samo predpostavljaju da je preticao. Neznam u cemu je problem koliko vidim isprekidana je linija, a Hrvati navode kao nedozvoljeno preticanje.
 
Legend
@damko

Kod mene je obicni dizel, 6godina ga vozim, bog dao naprestizao se sa njim, pogtovo po karauli. Nikada nikoga nisam ugrozio u 6 godina, niti se meni kad sta desilo. Nikada nije bilo blizu.

Kljucno je iskustvo i znanje, te tehnicka ispravnost automobila.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top