U leru nece gasa ?

U leru nece gasa ?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Evo rijec je o BMW e36 316 nakon duzeg verglanja kad ga upalim jednostavno trokira i nece gasa.
Iznad 2500 tisuće obrtaja skoro da radi normalno a ispod trokira.
Ispocetka sam mislio da mi je do pumpe za gorivo posto mi je stara riknula ali nisam stavljo polovnu kupio sam novu , vadio sam je i radi sad neznam moze li biti da vrti sporije nego sto treba ??? Moze li biti da u gorivu mozda ima vode jer sipam gorivo na jednoj usranoj pumpi svak im se zali na gorivo ali mi se nije to desavalo do sad ??
 
Član
Jarane, isti ti ja problem imam na twingu... Isto to što si naveo i meni se dešava samo što je kod mene tako ako ga ne palim npr 2 dana... Do goriva nije 100%, bar kod mene...

Ajd molim te ako riješiš problem, napiši šta je bilo!!!!
 
Član
zilla_ je napisao(la):
Jarane, isti ti ja problem imam na twingu... Isto to što si naveo i meni se dešava samo što je kod mene tako ako ga ne palim npr 2 dana... Do goriva nije 100%, bar kod mene...

Ajd molim te ako riješiš problem, napiši šta je bilo!!!!

ti sa tvingom pogledaj prvo svijece i bobinu pogotovo ako ti je 1,2 16v 100 % a ista stvar bi trebala biti na ovome bmw u
na leru ne radi ravnomjerno stuca, trza iz prve u drugu a na vecim obrtajima kida zemlju
struja 100%
 
Član
Provjeri dizne.
Zbog lošeg kvaliteta goriva, veoma često je to uzrok, dobro bi bilo obaviti ultrazvučno čišćenje. ;)
 
Član
niksa je napisao(la):
zilla_ je napisao(la):
Jarane, isti ti ja problem imam na twingu... Isto to što si naveo i meni se dešava samo što je kod mene tako ako ga ne palim npr 2 dana... Do goriva nije 100%, bar kod mene...

Ajd molim te ako riješiš problem, napiši šta je bilo!!!!

ti sa tvingom pogledaj prvo svijece i bobinu pogotovo ako ti je 1,2 16v 100 % a ista stvar bi trebala biti na ovome bmw u
na leru ne radi ravnomjerno stuca, trza iz prve u drugu a na vecim obrtajima kida zemlju
struja 100%

struja, bombina, svjecice,... 99%
 
Član
Sory sto ranije nisam mogao odgovoriti ali sad je sve uredu promjeno svjecice i filtere sad pali i ide ko lud .:icon_biggrin:
 
Član
meni je trokirao isto tako samo sto je meni palio iz prve ali ja sam otisao na auto put i prva max druga max treca max i 4 max i propuhao ga i od tada radi ko singerica heheheeh..... jbg kad imam lose gorivo a isto moze biti do struje
heheh vidim da si rijesio problem pozzz
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top