Tuzla: BMW-om izvalio stub ulične rasvjete

Tuzla: BMW-om izvalio stub ulične rasvjete

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Dvadesetpetogodišnji vozač BMW-a, austrijskih registarskih oznaka, udario je u stub ulične rasvjete u subotu oko 14:40 sati u tuzlanskoj ulici XVIII Hrvatske brigade, nedaleko od bolnice u Kreki. Od siline udara stub je izvaljen iz temelja.

110813056.2_mn.jpg


Svjedoci govore da se vozač velikom brzinom kretao ka izlazu iz Tuzle, a kontrolu nad automobilom izgubio je u blizini bolnice, te se zabio u stub ulične rasvjete. Nakon toga automobil je preletio u suprotnu saobraćajnu traku i zaustavio se tako što je udario u bolničku ogradu.

Na sreću, u tim trenucima nije bilo automobila niti iz jednog niti iz drugog smjera, tako da je izbjegnuta tragedija. Vozač BMW-a nije povrijeđen, a tokom uviđaja bio je prilično nervozan.

110813056.1_mn.jpg


Inače, uviđaj su obavili policijski službenici PS Zapad PU Tuzla, a vozač je testiran na alkohol.

Istraga je u toku.

Preuzeto sa: sarajevo-x.com
 
Član
taman krenuo da postavim..ahh stranci dodju sa vecinom iznajmljenim autima i glume face ..tako da cesto ovako zavrsavaju :icon_question:
 
Član
D_cash je napisao(la):
taman krenuo da postavim..ahh stranci dodju sa vecinom iznajmljenim autima i glume face ..tako da cesto ovako zavrsavaju :icon_question:

ah neka,neka...ne kazem da prizeljkujem ili velicam kada se nesto ovako desi,ali,sve po zaslugama... ;)
 
Član
vidjao sam ovog bimmera mislim ovdje u okolini....desava se i najboljima sta ste navalili na strance vecina sutbova je izvaljeno od strane domacih sofera :cool:
steta lijepog auta,nije se ni ostetio puno s tim da je izvalio stub, al napravice se :)...btw. d cash ja ne znam ni jednog stranca s iznajmljenim autima, ugl. poznanici dolaze s vlastitim autima ne znam cemu to misljenje :)

uskoro tuzla bez ulicne rasvijete :)
 
Član
Najgore sto osakate ili ubiju nekog ni krivog ni duznog. Sto ne divljaju tamo odakle su dosli?
 
Član
Ja mislim da je glavni razlog ovakvih i slicnih saobracajki neprilagodjena cesta ulovima brzine, nije on kriv sto je uska i nepregledna cesta, a on vozio 1xx

:D:D:D
 
Legend
AnDel je napisao(la):
vidjao sam ovog bimmera mislim ovdje u okolini....desava se i najboljima sta ste navalili na strance vecina sutbova je izvaljeno od strane domacih sofera :cool:
steta lijepog auta,nije se ni ostetio puno s tim da je izvalio stub, al napravice se :)...btw. d cash ja ne znam ni jednog stranca s iznajmljenim autima, ugl. poznanici dolaze s vlastitim autima ne znam cemu to misljenje :)

uskoro tuzla bez ulicne rasvijete :)

to ti mislis, imas li dokaz?:icon_biggrin:
 
Član
to ti mislis, imas li dokaz?:icon_biggrin:
[/quote]

ne mislim nego znam , uostalom kada prosjecan bosanac moze priustiti solidan auto da vozi, a bgmi dosta je i novih ...ne kontam sto nebi prosjecan dijasporac (svicarac, francuz, austrijanac) sa 2000-3000 eura platom, besmisleno je tako misliti, ne kazem da ih nema ali ja takve ne poznajem....znam 10 ak ljudi s kojim sam prijatelj i niko od njih nema iznajmljen auto, a cijene su od 20000-70000 KM, pa to je sitnica za njihov standard ko hoce raditi, dovoljno je porediti s nama i bice jasno :cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top