Trebam info ako neko zna "golf 3"

Trebam info ako neko zna "golf 3"

Legend
ovako ,...... trebam kupiti set : lamela , korpa , druk lezaj ....... 210 mm lamela ..... e sad u autodati ne mogu naci te podatke , ako je neko mijenjao pa zna ,ili ima neki dr program sa informacijama , u mene je golf 3 1.9 sdi , 47 kw , 1997 godina

nisam siguran da li je ovaj set za tdi-a ili pase meni , ako mi neko moze uskociti u pomoc bio bi zahvalan ;)
 
Član
Imam trojku, ali još nisam mijenjao lamelu, i meni je vakat... Gdje je tu je...

Sretno :icon_smile:
 
Legend
i ja po prvi put mijenjam , gazim sad 120 000km i vrijeme je , ok je zasad ali mi se druk lezaj cuje na leru .....cvrci , i nekad zna proklizati ako brze saltam na vecim obrtajima , imam dobru ponudu pa me interesira zna li neko pase li mi navedena ili je za tdi , upitacu i fidela , hvala druze .....

sutra cu i do auto dijelova skoknuti da upitam ....
 
Legend
oko cijene i nije toliko jer ovo sto dobijam je ispod svake cijene .... interesira me zna li neko da li je u mene 210mm ili je to od tdi-a dimenzija

u prokletoj autodati il ne mogu naci , il nema tog podatka

@ code:KR : mislim da su poluge druze
 
Član
enesss je napisao(la):
oko cijene i nije toliko jer ovo sto dobijam je ispod svake cijene .... interesira me zna li neko da li je u mene 210mm ili je to od tdi-a dimenzija

u prokletoj autodati il ne mogu naci , il nema tog podatka

@ code:KR : mislim da su poluge druze

ako je na poluge ne pase ti set od tdi-a,pase ti od gti-a 2.0 115 ks a lamela ti jest onda fi 210.
 
Legend
code: KR je napisao(la):
enesss je napisao(la):
oko cijene i nije toliko jer ovo sto dobijam je ispod svake cijene .... interesira me zna li neko da li je u mene 210mm ili je to od tdi-a dimenzija

u prokletoj autodati il ne mogu naci , il nema tog podatka

@ code:KR : mislim da su poluge druze

ako je na poluge ne pase ti set od tdi-a,pase ti od gti-a 2.0 115 ks a lamela ti jest onda fi 210.

napokon nesto konkretno , hvala druze ;) jos cu sutra zasigurno provjeriti info u autodijelovima...opet nije 100% sigurno al vidjecemo jer mi je ova varijanta isplativa
 
Član
Kako od GTI-a kad je na GTI-u velika spojnicka 22mm a na dizelu 20 mm nije ni isti broj zuba ,gdje kupujes lamelu imaju ljudi katalog od prizvodžaca setova kvacila kazes auto, godinu, tip motora i sve se rijesi,a ovako nabadanje nicemu ne vodi .
 
Top