treba mi savjet - guši se na plinu

treba mi savjet - guši se na plinu

Član
e vako danas se malo vozao sa seatom i sve ok ide radi i kada sam se vracao kuci stanem na ciglanama odem nesta da obavim zadrzao se 5 min udjem u auto upalim ga auto radi na plinu super ja da krenem auto nece da ide samo se zagusi prebacim na benzin ide normalno vratim ga na plin radi u leru normalno kad dam gas gusi se sta moze biti:icon_sad: ja zaboravi sam reci kad sam krenuo iz grada krenem 1 ide prebacim u 2 i dam gas malo se zagusi i krenu fino u 3 normalno ide sve dok ga nisam parkirao.....ako ko zna sta moze biti neka kaze
 
Član
RE: treba mi savjet

edoze je napisao(la):
ima onaj filter plina neki, jesi mijenjao to ikako?

nisam ja nikad nezz da nije vlasnik prije mene mjenjao al nema to veze imao sam ja plin na autiju filter se u pras pretvorio al auto islo a danas sam zvao lika u lukavicu i pitao da nije do filtera kaze nije mislio sam da nemam plina i ako sam vidio da imam jedan podijok i nasuo 10km al opet isto mislio sam da mozda nije kazaljka tacna pa sam nasuo al problem isti....ja mislim da negdje vuce zrak bilo mi je crijevo od goriva puklo i promjenim al isto kazu moze jos i dizna od goriva u krburator da bude do nje i ako nema logike sta ona ima sa plinom ona je za benzin al cu pogledati
 
Član
RE: treba mi savjet

zoki31 je napisao(la):
edoze je napisao(la):
ima onaj filter plina neki, jesi mijenjao to ikako?

nisam ja nikad nezz da nije vlasnik prije mene mjenjao al nema to veze imao sam ja plin na autiju filter se u pras pretvorio al auto islo a danas sam zvao lika u lukavicu i pitao da nije do filtera kaze nije mislio sam da nemam plina i ako sam vidio da imam jedan podijok i nasuo 10km al opet isto mislio sam da mozda nije kazaljka tacna pa sam nasuo al problem isti....ja mislim da negdje vuce zrak bilo mi je crijevo od goriva puklo i promjenim al isto kazu moze jos i dizna od goriva u krburator da bude do nje i ako nema logike sta ona ima sa plinom ona je za benzin al cu pogledati

brate ja sam imao isti problem,otidji kod dare i kupi filter plina 10 KM ja ga prije 4 dana zamijenio,jer on oksidira,drugo vidi da ti nije puklo slucajno crijevo sto dovodi plin do motora.....
 
Član
RE: treba mi savjet

marshal je napisao(la):
zoki31 je napisao(la):
edoze je napisao(la):
ima onaj filter plina neki, jesi mijenjao to ikako?

nisam ja nikad nezz da nije vlasnik prije mene mjenjao al nema to veze imao sam ja plin na autiju filter se u pras pretvorio al auto islo a danas sam zvao lika u lukavicu i pitao da nije do filtera kaze nije mislio sam da nemam plina i ako sam vidio da imam jedan podijok i nasuo 10km al opet isto mislio sam da mozda nije kazaljka tacna pa sam nasuo al problem isti....ja mislim da negdje vuce zrak bilo mi je crijevo od goriva puklo i promjenim al isto kazu moze jos i dizna od goriva u krburator da bude do nje i ako nema logike sta ona ima sa plinom ona je za benzin al cu pogledati

brate ja sam imao isti problem,otidji kod dare i kupi filter plina 10 KM ja ga prije 4 dana zamijenio,jer on oksidira,drugo vidi da ti nije puklo slucajno crijevo sto dovodi plin do motora.....

probacu i to i ako sumnja mozda je kod tog 10km al kod darkoma u lukavici je 20km plus stelovanje tako on kaze a crijevo da je puklo curio bi plin
 
Član
RE: treba mi savjet

kod mene je bilo puklo crijevo sto dovodi plin tacno ondje gdje se podesava kolicina (onaj saraf) jer mi nije sekvent,a ja et isao kod darke kupio 2 filtera 20 KM to mozes i sam zamjeniti,samo zavrni plin na boci i onda lagano saraf popustas dok plin ne iscuri sto je ostalo u cijevimam i to je to
 
Član
RE: treba mi savjet

marshal je napisao(la):
kod mene je bilo puklo crijevo sto dovodi plin tacno ondje gdje se podesava kolicina (onaj saraf) jer mi nije sekvent,a ja et isao kod darke kupio 2 filtera 20 KM to mozes i sam zamjeniti,samo zavrni plin na boci i onda lagano saraf popustas dok plin ne iscuri sto je ostalo u cijevimam i to je to

aha ti sam mjenjao to i kad vracam normalno zategnem ima li kakav gumeni dihtung da ga ne zeznem zatezajuci to nisam nikad radio....zavrnem plin na boci upalim ga on potrosi i ugasi se i kad odvrcem nema sta iscurit kad nema plina u sistemu.... ko zna jel ikad i radjen sesvis mozda se moraju i membrane mjenjati u isparivacu pokusacu i to
 
Član
RE: treba mi savjet

zoki31 je napisao(la):
marshal je napisao(la):
kod mene je bilo puklo crijevo sto dovodi plin tacno ondje gdje se podesava kolicina (onaj saraf) jer mi nije sekvent,a ja et isao kod darke kupio 2 filtera 20 KM to mozes i sam zamjeniti,samo zavrni plin na boci i onda lagano saraf popustas dok plin ne iscuri sto je ostalo u cijevimam i to je to

aha ti sam mjenjao to i kad vracam normalno zategnem ima li kakav gumeni dihtung da ga ne zeznem zatezajuci to nisam nikad radio....zavrnem plin na boci upalim ga on potrosi i ugasi se i kad odvrcem nema sta iscurit kad nema plina u sistemu.... ko zna jel ikad i radjen sesvis mozda se moraju i membrane mjenjati u isparivacu pokusacu i to

imas gumeni dihtung,nista ne brigaj,samo zavrni bocu,ja nisam palio auto,nego samo lagano otvorio saraf,i plin iscurio,i vidjet ces filter,kakav je i onda ga samo zamjeni,probaj ga malo ocistiti,ali ne u vodi samo,onako,kontas,sto se tice isparivaca,i membrana,ako ti auto trza,slabo vozi,cuje se puno plin,onda su one sigurno,bar je tako kod mene bilo
 
Član
RE: treba mi savjet

marshal je napisao(la):
zoki31 je napisao(la):
marshal je napisao(la):
kod mene je bilo puklo crijevo sto dovodi plin tacno ondje gdje se podesava kolicina (onaj saraf) jer mi nije sekvent,a ja et isao kod darke kupio 2 filtera 20 KM to mozes i sam zamjeniti,samo zavrni plin na boci i onda lagano saraf popustas dok plin ne iscuri sto je ostalo u cijevimam i to je to

aha ti sam mjenjao to i kad vracam normalno zategnem ima li kakav gumeni dihtung da ga ne zeznem zatezajuci to nisam nikad radio....zavrnem plin na boci upalim ga on potrosi i ugasi se i kad odvrcem nema sta iscurit kad nema plina u sistemu.... ko zna jel ikad i radjen sesvis mozda se moraju i membrane mjenjati u isparivacu pokusacu i to

imas gumeni dihtung,nista ne brigaj,samo zavrni bocu,ja nisam palio auto,nego samo lagano otvorio saraf,i plin iscurio,i vidjet ces filter,kakav je i onda ga samo zamjeni,probaj ga malo ocistiti,ali ne u vodi samo,onako,kontas,sto se tice isparivaca,i membrana,ako ti auto trza,slabo vozi,cuje se puno plin,onda su one sigurno,bar je tako kod mene bilo

ne cuje se plin ne trza vuce onako al to je sto je neko saraf zavrnuo do kraja da manje trosi i meni to odgovara darko je htjeo da odvrne da vise trosi ja nisam dao auto je jedino malo ljeno kad stanes u brdu i krenes a ostalo sve ok znaci isparivac ispravan haj probacu sutra skinut i ocistit pa kupit prvom prilikom kad budem u lukavici znaci ima gumeni dihtung valjda ga necu zeznut zatezajuci
 
Član
ma brate,nemoj ko sivonja stezati,lagano sve i s osjecajem :D a et uradi kako sam ti rekao,kad izvadis filter,sacekaj malo dok se osusi,i onda ga ocisti,vidjet ces kako ima puno prljavstine,i onda ga vrati i probaj,i onda kupi novi nije vala skup 10 KM
 
Član
marshal je napisao(la):
ma brate,nemoj ko sivonja stezati,lagano sve i s osjecajem :D a et uradi kako sam ti rekao,kad izvadis filter,sacekaj malo dok se osusi,i onda ga ocisti,vidjet ces kako ima puno prljavstine,i onda ga vrati i probaj,i onda kupi novi nije vala skup 10 KM

nije skup samo mi nije blizu nego kad budem isao negdje prema tamo onda cu svratit .... necu stezat ko sivonja nako normano stegnem haj javim ti sutra i ako se sjetim slikati filter stavim ti i slike pa ti vidi nisam plin nikad dirao jesam ga skidao i vracao al isparivac i filter nisam
 
Član
marshal je napisao(la):
ajd sretno pa javi ishod :)

ok javim ti sutra ako bude to moram maksuz u lukavicu a neide mi se
zamisli crnjaka ugasi mi se auto pored drotova jos neki dan ga svega zatamnio oni gledaju ja poludi
 
BHT Ovisnik
meni je se gusio nemoguce,lagano stisnem gas ide,stisnem pun on koci,gusi,nemoze nista... los plin bio,ispustio ga,nasuo drugi i sve 5,a isto mi se gusio malo zbog filtera,to mi se u pocetku dogodilo,nisam presao ni oko 1200km kako sam ugradio sav se zacepio filter od prljavstine,na istoj sam pumpi sipao gdje i kasnije kad ga je gusilo... u Darkomu ti obicni filter s izmjenom dođe 10km,a ako ti je pristupacan mozes i sam,kupis ga za 3km,jedino je onaj drugi filter prema usisnoj 20km
 
Top