TOP SPEED test - Citroen DS3 HDi

TOP SPEED test - Citroen DS3 HDi

Član
<iframe title="YouTube video player" width="640" height="390" src="http://www.youtube.com/embed/lkH0zqzYnZE" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
 
Član
Drago mi je sto su Citroen i Peugeot opet uveli iskljucivi ESP u neke modele, jer su i oni bili poceli sa trendom stalnog ESP-a, pa i kad ga ugasis, on se sam aktivira na 50 km/h. Al kazu da novi Peugeot RCZ nema takav ESP, a izgleda ni DS3, bar oni modeli sa "postenijim" motorima :cool:
 
Član
Privlaci me od prvog trena kad se pojavio... ali eto sta mi vrijedi kad ga nikad necu moci priustiti.
 
Član
koliko mi se svidja ovaj auto to je cudo jedno,posebno mi se svidja sto je ovo kako rekose u testu " auto za sebe", znaci nema neke osnovne stvari koje karakterisu citroen,prvenstveno mi je drago zbog unutrasnjosti,jer je citroen uvijek imao lijep eksterijer,sada kad pogledam ovu unutrasnjost odmakeli su se daleko naprijed, svidja mi se komplet unutrasnjost,a najvise instrument tabla,koja je u ovom modelu ispred vozaca, zatim mi se svidja volan,koji se cijeli okrece,a ne samo okvir kao u nekih citroen modela. Sjedista i ostatak unutrasnjosti se cini odlican,stvarno im svaka cast na ovom modelu,mislim da je pun pogodak;)
 
Top