Top Gear - Audi R8 V10 vs Corvette ZR1 (HQ)

Top Gear - Audi R8 V10 vs Corvette ZR1 (HQ)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

MTR

Član
<object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/i3YE9iklBV4&hl=en_US&fs=1&"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/i3YE9iklBV4&hl=en_US&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>
 
Član
galebu2 je napisao(la):
R8 je mnogo bolji auto.
i u rukama prosjecnih vozaca bi bio dosta brzi korvete

R8 bolji definitivno!!!!

sad u rukama prosjecnih vozaca da bude brzi hmm, korveta ima 120 konja vise od r8, a Stig je iznad prosjecnog vozaca, zapravo Stig je (M.Schumaher), predstavljao se u jednoj od epizoda Top Gear-a!!
 
Corvete je impresivna po izgledu snazi motora i zvuku koji proizvodi, ali, previše je bijesna, pravi suvremeni american muscle car, znači, snaga bez kontrole. A r8 je čisti švabo, sa malo talijanskih gena, znači, snaga, stabilnost, upravljivost, izrada, sve na najvišoj razini, auto baš za mene...:D :lol:
 
Član
Porschefan je napisao(la):
Corvete je impresivna po izgledu snazi motora i zvuku koji proizvodi, ali, previše je bijesna, pravi suvremeni american muscle car, znači, snaga bez kontrole. A r8 je čisti švabo, sa malo talijanskih gena, znači, snaga, stabilnost, upravljivost, izrada, sve na najvišoj razini, auto baš za mene...:D :lol:

pa bolje zabava i cista snaga, nego preciznost upravljivost..... corveta je brutalna
 
Član
haz0r je napisao(la):
galebu2 je napisao(la):
R8 je mnogo bolji auto.
i u rukama prosjecnih vozaca bi bio dosta brzi korvete

R8 bolji definitivno!!!!

sad u rukama prosjecnih vozaca da bude brzi hmm, korveta ima 120 konja vise od r8, a Stig je iznad prosjecnog vozaca, zapravo Stig je (M.Schumaher), predstavljao se u jednoj od epizoda Top Gear-a!!

korveta je za nijansu brza ali se veoma tesko kontrolise dok audi drzi dosta bolje i znatno je mirniji, stabilniji i ima quattro pogon. prosjecan vozac ne bi mogao da se snadje u korveti dok je sa audijem dosta lakse i zato smatram da bi audi bio brzi u rukama prosjecnih vozaca
 
Audi je sigurno dosta bolji auto, ali kad bih morao birati izmedju ova dva, Audija ne bih ni pogledao. Jednostavno stvar licnog ukusa, svidja mi se brutalnost Corvette, ludost, zvuk, spontanost...
 
Jednostavno, ne mogu bit različitiji, po meni je ovo usporedba dvije različite filozofije konstruiranja superautomobila, ne bi se moglo reć jedan je dobar, drugi nije, Svaki je nas voj način impresivan, a moj izbor bi ipak bio R8...:cool:
 
Član
haz0r je napisao(la):
zapravo Stig je (M.Schumaher), predstavljao se u jednoj od epizoda Top Gear-a!!

ne nije, to je bio samo uvod u intervju sa schumacherom, pravi stig je neki drugi lik već sam zaboravio tko, a može ih bit i više.. uglavnom schumi je bio samo jednom za test tog ferrarija
 
corrado je napisao(la):
haz0r je napisao(la):
zapravo Stig je (M.Schumaher), predstavljao se u jednoj od epizoda Top Gear-a!!

ne nije, to je bio samo uvod u intervju sa schumacherom, pravi stig je neki drugi lik već sam zaboravio tko, a može ih bit i više.. uglavnom schumi je bio samo jednom za test tog ferrarija

Ben Collins ;)

inace kad bi birao izmedju ova dva , uzeo bi Audi , al opet Kurveta mi je nekako veca pojava na cesti , i ima mnogo j*eniji zvuk :icon_twisted:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top