točkovi nisu u centru

točkovi nisu u centru

prve 2 slike pokazuju situaciju sa sponom na desnoj strani, navijena je do kraja,, vidi se da lijeva spona, koja je naštelovana kako treba ima još 5-6 krugova navoja, točak je privučen nazad koliko je sponom moguće ali opet je previše pomjeren prema naprijed (metrom izmjereno da je razlika između lijeve i desne strane 2.5cm) kako mi je najlakše i najbezbolnije da riješim ovaj problem
DSC_0008.jpg DSC_0006.jpg DSC_0007.jpg DSC_0009.jpg
 
Član
PA ako su naštimali kako treba, onda je u redu jbt... ne može bježati nikako ako se uradi špura kako treba :S
 
Član
KAko misliš sa strane, imaš nagib točka( ne kod svih auta) i imaš taj što ti kažeš V koji se na krajnici štima ako se radi digitalnom špurom to se ne može promašiti, jedino da se početni parametri pogriješe, i ako ti ne vuče u stranu, uredu je valjda :D
 
KAko misliš sa strane, imaš nagib točka( ne kod svih auta) i imaš taj što ti kažeš V koji se na krajnici štima ako se radi digitalnom špurom to se ne može promašiti, jedino da se početni parametri pogriješe, i ako ti ne vuče u stranu, uredu je valjda :D
ne kontamo se al haj, točkovi mi nisu jednako bolan stajali gledajući raspon između prednjeg dijela gume i zadnjeg dijela gume ako sam se dobro izrazio, gledajući na desni točak, izgledao je kao da je smotan ulijevo a lijevi udesno
 
Član
U tebe je u pitanju onda raspon. Joj maha ne znas jos ni osnove evo nauci nesto :D
raspon-1.jpg

nagib.jpg
 
Super Moderator
mislis da ti je desno tocak ispred lijevog? tj ako je ovako lakse, lijevi tocak je vise primaknut pragu od desnog?
 
Top