tipo 2.0 problem sa varnicom

tipo 2.0 problem sa varnicom

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
pronjusko sam malo po forumu vidio da ima svakakvih kvarova pa da vidim dali je mozda neko imo slucaj ko ja
ovako auto je kupljen za delove brat sklapa nekog tipa deizela fali sajba abs mortizer i kojekakve sitnice kupili smo tipa 2.0 grandturizmo delovi iskoristeni a glavni dio sto bi se mogo iskoristit za neku jurilicu motor 2.0 nepali ima struju na 2. i 4. cilindru tj. kad se skine kabal sa bombine nebaca stalno nego dva puta baci pa 2 puta zataji sto znaci da kapa ruka kablovi i bobina rade posto sam to isprobo na drugo tipu ponaso sam neku nebulozu na remenici radilice ima cetri izbocenja sto senzor poklapa ali su neki majstori taj jedan zub otkinuli neznam kako pa su ga zavarili na krivo mesto dva milimetra u starnu i nizi je za milimetar sad sam ja to doradio ali on radi po starom samo varnica na dva cilndra dali je zato sto je remenica navarivana ili je nesto drugo u pitanju mozda komp ili da nadjem oreginal remenicu ili da to sve recikliram kroz otpad alumini gus i ostalo
 
Moras zamijenuti remenicu, davac impulsa reaguje pomocu remenice i tako odredjuje koja ce svecica baciti varnicu.
To sto je neko vario napravio je cistu glupost.
 
meni je cudno to sto fali jedan zub tj. nije ispravan zar nebi trebo on imati tri varnice a ne dve i sto je jos cudnije kad sam skinio remenicu ona je bila podjenako prljva i masna kao da je taj auto tako iso posto da nije zub bi bio cist i rdzav za razliku od drugih
 
Član
Rekli su ti vec, radi na principu magnetizma, to mu je "okidac" za struju, to sto okida samo 2, vjerovatno ga "zbuni" taj zub sto fali ili sta vec....jel' auto radi ikako, na ta 2 klipa bar "ispravna"?
 
nece da sastavi vrti ali se nista nedesava ima tu pono elektronike dizni i kojecega meni je bitno da dobijem struju pa cemo onda dalje dizne i ostalo
 
Na toj remenici moras imati 4 zuba za svaki klip po jedan, a na dva i tri ti nece raditi. A to sto je masna nema veze bitno je da je senzor na odredjenoj udaljenosti.
 
dali ima neko ovaku remenicu za probu
2qusspe.jpg
[/img]
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top