TEST Sijalica

TEST Sijalica

Član
Evo jedna tabela, scan iz novina, test sijalica za auta ako treba i tekst clanka skenirat cu..
 
Član
Ja sam prije koristio osram 90+ i svjete EXTRA jedino sto izdrze godinu max, sad sam uzeo hammer i super su jos rade sve sam kupovao u conradu.
 
Član
Ima li ikakve razlike, i ako ima kakve, izmedju Philipsa Osrama i ovih pijacarskih od 4-5 km po komadu :icon_rolleyes:
 
Član
Meni ima razlike, s nekakvim xy sijalicama sam vozio drugovo auta jer su crkli osrami, svjetlo nekakvo sareno, oci ostavio na cesti kolko se slabo vidi,a i kod sebe sam na peugeotu vozio par dana kad mi je crko xenon, nikakvo svijetlo, doduse bila je neka kineska sijalica iz binga od par maraka
 
Super Moderator
Pa kad nema kupiti ovih sijalica barem kod nas, imaju bosch i jos neke al osram i philips nema
 
BHT Ovisnik
kako nema bosch na testu ? meni su cesto crkavale sijalce,kupovao 7-9km bosch na pumpi,najbolje mi bile, fin snop,dugotrajne
 
Član
ima osram u fisu i bingu(cesto u stalazi, pod katancem), doduse ove bolje budu u manjem broju i rjede... al ima ih, dodju nekad... al za philips je tesko kod nas, nezz gdje ih ima :icon_rolleyes:
 
Top