TATA SAFARI 2,0 66 kw - pogon na sva 4

TATA SAFARI 2,0 66 kw - pogon na sva 4

Član
Opet ja.... Kakva su Vasa iskustva za TATA SAFARI 2,0-66 kw pogon na sva cetiri-terenac. Jasno mi je da registracija i potrosnja nisu velike, ali veze nemam o motoru i dijelovima te eventualnim manama. Zvala sam najblizi servis da pitam okvirno cijenu za zubcati remen, tj veliki servis-kazu IZBJEGNITE TO AUTO. Ipak vjerujem ovom forumu i dajem TATI bar neku sansu...Cekam komentare. LP
 
Član
Od 3000 do 5000 KM za terenca koji ce stajati u garazi i voziti se vikendom za svoju dusu, da li je to ok.Naravno da bi bio registrovan, i da ne zelim nesto da me zakolje.Opet bi bolja bila jeftinija varijanta, pa eto predlozite. Imam ponudu ovu Tata Safari dosla bi oko 3000 KM nije registrovana /znaci treba/ i plus drag/nadam se da sam pravilno napisala/ lezaj. Eto to je proracun Davore pa daj prijedloge.
:turbo::):):):)
 
Član
Kakve sanse? Voznja za dusu ? Kako ? S cim? Tatom? Daj uozbilji se i kupi niissan patrola/micua ili pak toyotu kakvu od 25 plus godina,ugradi plin i vozaj se...

Sent from my E2303 using Tapatalk
 
Mozes nissana patrola,terana,mitsubishija pajera,suzukija samuraja,uglavnom auta kojih ima kod nas,I koji imaju djelova na pretek,I majstori znaju s njima
 
Top