Tacho Pro ver.2.00 Pomoc

Tacho Pro ver.2.00 Pomoc

Član
:icon_cry::icon_cry:Vozdra raja
Na moje veliko iznenadjenje danas kad sam sam nasao moj Tacho Pro v 2.00 Box umjesto mog CD-a sa svim programima za Tuning i ostalo bila je igrica Barbie od moje djece.A moj Soft.propao u zemlju.
Molim raju da mi pomogne da opet skinem Programe
:icon_sad::icon_confused::icon_cry:
 
Član
ado21 je napisao(la):
:icon_cry::icon_cry:Vozdra raja
Na moje veliko iznenadjenje danas kad sam sam nasao moj Tacho Pro v 2.00 Box umjesto mog CD-a sa svim programima za Tuning i ostalo bila je igrica Barbie od moje djece.A moj Soft.propao u zemlju.
Molim raju da mi pomogne da opet skinem Programe
:icon_sad::icon_confused::icon_cry:

Jel' se šališ... ? pa ne skidaju se programi rukama golim, barem sam ja tako učio... :icon_question:
 
Član
antrax je napisao(la):
ado21 je napisao(la):
:icon_cry::icon_cry:Vozdra raja
Na moje veliko iznenadjenje danas kad sam sam nasao moj Tacho Pro v 2.00 Box umjesto mog CD-a sa svim programima za Tuning i ostalo bila je igrica Barbie od moje djece.A moj Soft.propao u zemlju.
Molim raju da mi pomogne da opet skinem Programe
:icon_sad::icon_confused::icon_cry:

Jel' se šališ... ? pa ne skidaju se programi rukama golim, barem sam ja tako učio... :icon_question:

mozda je cd bio RW. tako da je moguce da bude izbrisano...



www.katz.cd

potrazi na toj stranici. iskreno, meni sad mrsko gledat ima li, al bi trebalo da ima :D
 
Član
http://rapid-downloads.com/saveas1.asp?PID=6e426fc3-1147-4dae-bffd-045aa24b0d82&tcg=1&lang=EN&ts=9/8/2010%208:05:20%20AM&q=Tachopro%20ver.2.00&cr=1

moras se registrovati da bi skinuo


valjda je ovo sto trazis
 
Član
Emire, nema na katz, sinoc sam ja gledao ;)

a ovaj link gore... siguran sam 98% da nije to to... vec navlakusa.
 
Top