T:Inbus Šarafe za Momo vollan

T:Inbus Šarafe za Momo vollan

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Tražim 6 inbus šarafa za sportski volan momo Corse, ako ko ima viška neka s ejavi ili ako zna gdje ima d ase kupi??Pa ko bude šta znao postavim mu slike a ima u mojoj garaži.....pozzz
 
Legend
zasto moraju biti imbusi ?
momo inace koristi 6icu saraf za kopcanje za nabu
odes fino u peni, kupis sebi 6 sarafa sa maticom, zavrnes, stegnes maticom i bolje nego orginal ;)
 
Član
Sorry na off-u... Samo sto u momo volana dodje konusni seraf pa se poravna sa volanom, bar je kod buraza na bmw-u takav volan MOMO i konusni serafi inbusi i budu ravni sa volanom... Ja mislim da zbog toga i trazis te serafe ili se varam? Ako je zbog toga onda kupi obicne serafe konusne, ima toga kupiti, i probaj pa vidi kako ce biti...
 
Član
Imam obične ljudi trebaju m i ti konusni a inbus da se poravna...uslikam pa vam pošaljem...pozzz
 
Legend
znam sta pricam, imaju se u peniju kupit isti konusni sarafi koji se poravnaju, tacno uklopi kako treba..
 
Član
Ok Noke nemoj odmah galamiti.....hahahahahhaa..ok drug otiću d auzmem...hvala pozz...:cool:

Esmir_crx je napisao(la):
bad_look je napisao(la):
Imam obične ljudi trebaju m i ti konusni a inbus da se poravna...uslikam pa vam pošaljem...pozzz

imam ti ja ti sarafa odakle si
Ja sam ti iz sarajeva, joj kad bi mogao to dobaciti kako???pozzz


Evo kakvi su bili orginalni:


Uploaded with ImageShack.us


Evo kakvi su sada improvizovani:


Uploaded with ImageShack.us




A ja tražim te kao na prvoj slici orgnialne ili bar identične......pozzzz:cool:;)
 
Član
ja ti imam neke imbus sarafe koji su bili na jednom volanu. ne znam da li ti je navoj isti ali imam te sarafe (6 komada)
 
Član
Hvala Emire šarafi nisu mogli bili kratki........Stari je našao druge i koorg su.......može ovdje lock
:cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top