Svjecica za motor ..mala pomoc

Svjecica za motor ..mala pomoc

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Pozdrav...posto mi je svjecica polako pocela kenjat..naumio sam to odma zamjenit..radi ona ..al sad preko zime..malo sere..juce sam htio upalit motor..a kurblu sam skino..i nije htio upalit na el.starter..verglo je normalno al nije htio upalit..cuo sam da neki spominju druge svjecice..a neko je spomeno da je dobra ngk svjecica...a lik mi je reko da meni ide cr7hsa ..sad mene zanima..gdje ih ima kupit..jer u bugojnu nema sigurno..nije neka velka para..al pomaze fino..
 
Meni rekose Taxi bar gradiska,njima se obrati,mogu ti dostaviti brzom postom..,bar sam tako ja razumio,sacekaj da se neko javi pa da ti potvrdi........;)
 
Član
al meni netrebaju za auto..nego za motor..a nisu iste u auta i motora..pa zbog toga..
 
Član
Taaky je napisao(la):
al meni netrebaju za auto..nego za motor..a nisu iste u auta i motora..pa zbog toga..

koji motor druze. ja koristim kod mopeda iste kao i za auto. moja preporuka ti je bosch. ja koristim jednu bosch vec 10 godina, nekad sam mislio da bi je trebalo promijenit stavio super bosna novu islo 10-ak dana i nece dalje, opet vratio staru i nema problema.
 
Član
motor je lifan lf50 qt 8d ...ova se vec fabricka istrosila..nisam je ni vadio..al cu za koji dan da vidim kakva je ..a mjenjam je svakako
 
Član
Taaky je napisao(la):
motor je lifan lf50 qt 8d ...ova se vec fabricka istrosila..nisam je ni vadio..al cu za koji dan da vidim kakva je ..a mjenjam je svakako

pa prvo si je trebao izvadit i vidit kakva je pa onda pitati za savijet, ovako pitas nesto, skupljas informacije, a ni sam ne znas o cemu se radi. mi ti mozemo dati razne savjete, al sve je to lov u mutnom. nadam se da razumijes sta je pisac htio da kaze.
PS: kako znas da se istrosila (a nisi je ni vidio, mislim da ipak kinezi ne ugradjuju senzor za istrosenost svjecice), mozda se samo malo zamastila pa je treba samo ocisiti
 
Član
vadio sam je kod rodice..i znam kakva je..a moj je jos vise preso..nema veze..sto se malo zamastila..to bi cistio..al konatm uzet neku kvalitetniju ipak...za baotiana i sve 4t 50ccm kineze..ide ova ..poslao sam mail mo-motu pa da vidimo sta ce odgovorit..ocu dobit sta s njom
 
Član
evo sinoc sam piso covjeku..neka firma mo-moto sto je u mostaru ...i pise mi ovo "imam denso u 22 fsr-u cjena je 5 KM,to je isto što i ngk cr 7 hsa" ..moze li to ..ako moze da narucim..
 
Član
BRISK Bog i batina, meni izdrzale vjerovali ili ne 7 !!!!! godina, i tek nakon 105 000 i bezbroj paljenja gradskih tura pocele zaj*avati... ;)
 
odvrni svijecu i ponesi je u neku malo bolju prodavnicu auto dijelova koji inace imaju program ngk,ili drugih proizvodjaca,pa ako nemaju trenutno,neka neruce i to je to.u sarajevu ima sigurno ili u yamahi ili kod sandora
 
Član
druze u nas svaka benzinska pumpa ima sve vrste svjecica...nema potrebe da lutas po drugim gradovima..mora to bit i u Bugojnom ;)
 
Član
eh to mi je vec nesto..sutra ce mi stari pogledat u mostaru ..ako uspije nac mo-moto ..a ako ne ...onda cu ja vidit ovda..a i to ako ne..onda zovem rodbinu da salju:cool: nema druge
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top