Sukoba navijaca Celika sa druge strane Sarajeva i Zeljeznicara zajedno

Sukoba navijaca Celika sa druge strane Sarajeva i Zeljeznicara zajedno

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Prema nezvaničnim informacijama, u sukobu navijača Čelika i izgleda sa druge strane Sarajeva i Željezničara zajedno, koji su ih dočekali na Ciglanam na ulasku u naš glavni grad bilo je upotrebe i vatrenog oružja. Mnogo automobila je polupano, mnogo navijača povrijeđeno. Ovo su sve nezvanične informacije koje su naši reporteri dobili na licu mjesta, ali iz policije još ništa ne žele više reći o ovom incidentu. Trenutno blokiran je i saobraćaj na Ciglanama...

prema izjavama očekividaca tuču na Ciglanama, počela je grupa Čelikovih navijača u kafeu "Gogo". Napali su Željine simpatizere. Potom se incident razbuktao. Ima mnogo povrijeđenih. Pojedinci špekulišu i da je jedna osoba premunula u suboku! Za nadati se da to nije istina! Policija i je i dalje blokirala šire područje sarajevskog naselja Ciglane i ne žele dati nikakve informacioje...
 
Putovanja.ba
Administrator
Bio sam tu snimao Scirocco-a i bilo je dosta navijaca, dok sam bio u radnji primjetio sam navijace da se okupljaju iza i da u grupicama dolaze, bilo mi je malo cudno jer znam da je Sarajevo juce u gostima igralo. Koliko sam vidjeo na ulici su zavrsili, skroz dole do Americke ambasade su se tukli, uzas, policije je bilo ali nedovoljno.

Zbog ovog mi se fudbal, sport i sve zgadilo.
 
Član
Fele je napisao(la):
Bio sam tu snimao Scirocco-a i bilo je dosta navijaca, dok sam bio u radnji primjetio sam navijace da se okupljaju iza i da u grupicama dolaze, bilo mi je malo cudno jer znam da je Sarajevo juce u gostima igralo. Koliko sam vidjeo na ulici su zavrsili, skroz dole do Americke ambasade su se tukli, uzas, policije je bilo ali nedovoljno.

Zbog ovog mi se fudbal, sport i sve zgadilo.

Fele jel u pitanju CRNI Scirocco?

A sto se tice naseg fudbala i to... ne isplati se uopste to pratiti, i sva ta mrznja stvarno nepotrebno.
 
Član
sto je igy jednom rekao
ne interesuje me nista sa hloptom osim golfa zbog onih autica...

nisu oni dobri, sta neko pogine...
cuj vatreno oruzje...
 
Početnik
mah... nisu to navijaci, to su siledzije... navijaci jedu kospice, nose salove u bojama tima, pjevaju navijacke pjesme i slicno... ovo su huligani, idioti, retardirani manijaci!
 
Član
hajvanluk
ja zivim kod glavne stanice u zenici,i znam kako bude kad dodju sarajlije,oni koji dodju vozom nastradaju najcesce,osiguranje stanice isto ko i na stadionu,mozda i jace :S
 
Član
Ko kad je policija haj ne haj :D

Tamo vehabije rade šta hoće, ovdje navijači razbijaju poštenim ljudima aute itd itd
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top