Sudarili se “Golf II” taxija ˝Nafaka˝ i “Yugo 45”

Sudarili se “Golf II” taxija ˝Nafaka˝ i “Yugo 45”

Administrator
U saobraćajnoj nesreći koja se dogodila u subotu u 23:45 sati u ulici Zvonka Cerića, na putu Tuzla-Husino, više osoba je povrijeđeno i pričinjena je velika materijalna šteta. Dvije osobe su prevezene u UKC Tuzla gdje im je ukazana pomoć.

Kako saznajemo na mjestu događaja u saobraćajnoj nesreći učestvovali su B.M.(19) iz Tuzle koji je upravljao automobilom “Yugo 45″ (345-T-674), koji se kretao iz prvca Husina ka Tuzli, i vozač taxija ˝Nafaka˝ B.S.(29) iz Bijeljine, nastanjen u Tuzli, koji je bio za upravljačem automobila ˝Golf II˝(249-M-737), a koji se kretao iz pravca Tuzle prema Husimu.

U MUP-u TK nam je potvrđeno da su povrede zadobili B.S. i njegov saputnik iz automobila M.V. .Oni su prevezeni u UKC Tuzla gdje su im ljekari konstatovali lakše tjelesne povrede. Uviđaj ne mjestu događaja obavili su službenici policije PS Zapad.

[attachment=33072][attachment=33073][attachment=33074]
 

Prilozi

  • saobracajna-nesreca-13.jpg
    saobracajna-nesreca-13.jpg
    58,7 KB · Pregleda: 102
  • saobracajna-nesreca-21.jpg
    saobracajna-nesreca-21.jpg
    68,9 KB · Pregleda: 54
  • saobracajna-nesreca-34.jpg
    saobracajna-nesreca-34.jpg
    63,2 KB · Pregleda: 56
Član
:cool:
Nek' je ziva glava. :cool:
2 krntije manje na putu. Jbg, zao mi ljudi samo, treba sad novi auto uzimat'.
 
Član
kaze velika materijalna steta, oba auta vrijede 3.000KM, nadam se samo da ce putnici biti ok...
 
Član
ma kakva steta :icon_biggrin: veca je steta mlijeko kad se prolije .... nek su ono zivi, a i dva krsa manje na cesti...
 
N

nenad

Ovi Nafaka golfovi su presli svi po milion km, tako da mu i ne treba puno da se raspadne!
 
Član
nenad je napisao(la):
Ovi Nafaka golfovi su presli svi po milion km, tako da mu i ne treba puno da se raspadne!

vlasnik nafake mi je fodjak, Besim, vjeruj mi kad ti kazem presli su oni daleko vise od samo jednog miliona ;) ...
 
Top