Striptizeta ogromnim sisama drobi lubenicu

Striptizeta ogromnim sisama drobi lubenicu

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Sisata striptizeta Susan Sykes ima neobičan talent: drobljenje predmeta ogromnim grudima. Naime, Busty Heart, kako je sama sebe prozvala, ima opseg dojki 223 centimetra, a obje su teške 18 kilograma. Zbog toga je vjerojatno i izabrala jedinstveno zanimanje na svijetu, drobljenje predmeta sisama.

Svoje umijeće je pokazala 2008. godine u američkom realityju 'America's Got Talent', u kojem je zgnječila gajbu piva i polomila tri daske. Naravno, sve je to učinila sisama.

Busty Heart, aka Susana, ipak nije mogla nastaviti natjecanje jer se njezin talent činio previše brutalnim. No to nije spriječilo sisatu Susan da nastavit drobiti stvari.

Ovog puta zdrobila je lubenicu, glazbenu ploču i drvene daske.

Busty, koja je rođena 1961. u Bostonu, postala je poznata sa 25 godina, kada ju je za vrijeme utakmice Boston Celticsa zumirao kamerman. Točnije, na semaforu je pokazao njezine grudi.
Tada počinje njezina karijera drobljenja stvari sisama. Osim toga, Susan u Pennsylvaniji ima i striptiz klub Busty Heart's Place.
<object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/sA26_P65l5g&color1=0xb1b1b1&color2=0xcfcfcf&hl=en&feature=player_embedded&fs=1"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/sA26_P65l5g&color1=0xb1b1b1&color2=0xcfcfcf&hl=en&feature=player_embedded&fs=1" type="application/x-shockwave-flash" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>

;);):lol::lol:
 
hahahh bas sam ovo sinoc gledao :lol::lol: strahota...
zamisli, ne slusas a zena ti prijeti " dobit ces sisu po glavi!" :lol::lol:
 
Član
gledo sam jos par njenih clipova i svaki put desnom sisom drobi.
a nagradno pitanje glasi: sta mislite, dal je to zbog sise, il sto joj je desna ruka jaca pa moze bolje zamahnut heheheh :lol:
 
Član
Silikon, tvrd je ko kamen na nagli udar.

Mozda je neko imao nekad one loptice silikonske, gnjecas je po ruci, mekana ekstra, al kad jace udaris njom u nesto ko kamen. Pogodi nekog uglavu u izvrnut ces ga, a rekao bi covjek mekana stvar. Tako me ne cudi nista ni ovo :icon_biggrin:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top