street fight

street fight

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
<object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/h__CdPeJoXo&hl=en_GB&fs=1&"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/h__CdPeJoXo&hl=en_GB&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>
 
OggyBoy je napisao(la):
:cool:
Trening je jedno, al' praksa je drugo!:D
Par zanimljivih za koje nisam znao poteza!:cool:

ma prosuo bi on nas i ovako vjeruj mi :D
ja sam imao u srednjoj profesora fizickog,majstor tajlandskog boxa i milion nekih vjestina,ne znam ni ja...i mi ga nafuramo,ko balavci,hajd da krenem na tebe,sakom,palicom,nozem...ma smotat te u sekundi,ne znas ni sta ti se desilo,a jos nije htio biti grub,pa sad zamisli da je pravo...

na meni demonstrirao polugu za lomljenje noge...joj majko mila,kad me tresnu od pod,ma smot'o me ko da sam zmija i stade...kaze sad samo ovo uradim i noga slomljena :lol:
 
Član
Cinjenica da ima tih poteza efikasni,ali kad si ti isao na njeg a sakom,palio ili cakijom isao si pazljivo da ga ne povrijedis,tako da i on ima dovoljno vremena da reaguje zar ne? a sta da si ga htio fkt izbost ??? :D nije da nevjerujem u ovo ali sto kaze kolega praksa je jedno,ali covjek kad dodje u situaciju :D sumnjam da bi mu oduzeo pistolj hehehe prvi tvoj pokret on bi okinuo pa gdje te pogodi :) a pogodit ce te negdje to je sigurno !
 
Član
jest dobro znati bilo koju borilacku vjestinu..da se mozes ko cojk odbraniti..al nema ovdje kad te napadnu petorica sta onda...a takvi vecinom rade u coporu
 
AnDel je napisao(la):
jest dobro znati bilo koju borilacku vjestinu..da se mozes ko cojk odbraniti..al nema ovdje kad te napadnu petorica sta onda...a takvi vecinom rade u coporu

mozel ovaj turcin ko odgovor proc?

http://www.youtube.com/watch?v=9ZoYw-RxOXk
 
Član
ovo se inace u Ju-Jitsu naziva "Duo-sistem"...to je pokazna vezba i malo sta od toga je izvodljivo u ulicnom fightu...neke stvari od ovih je prosto nemoguce izvesti bez asistencije partnera...to je stvoreno da bi se pokazala spremnost takmicara i po mom misljenju zabavila publika na prezentacijama jer je veoma atraktivno i interesantno nekom ko nikad nije prisustvovao treningu...znam to jer sam 4 god trenirao Ju-Jitsu i na bilo kojoj prezentaciji imali smo ogromne aplauze, dok borbe pored toga skoro niko nije ni gledao...:D

i da...u vezi onih odbrana od pistolja...sigurno je da bi kod svake odbrane koja je prikazana u klipu, napadnuti bio pogodjen:D ...kao sto rekoh, to je pokazna vezba, a za pravu odbranu koja je efikasna postoje drugi metodi :icon_biggrin:
 
tito_i_partija je napisao(la):
AnDel je napisao(la):
jest dobro znati bilo koju borilacku vjestinu..da se mozes ko cojk odbraniti..al nema ovdje kad te napadnu petorica sta onda...a takvi vecinom rade u coporu

mozel ovaj turcin ko odgovor proc?

http://www.youtube.com/watch?v=9ZoYw-RxOXk

kako ih covjek udara fino i kulturno jeda po jedan a ko hoce preko reda dobije jos vise hahahahahaahaha
 
Član
Pff znas kolko vjezbe i iskustva moras imati da bih ovo savrseno izveo.

Al da se nadjete u 10 situacija sl. vjerujem da bih samo iz jedne uspjeni kako treba da se izvucete.
 
Član
srdjo je napisao(la):
ovo se inace u Ju-Jitsu naziva "Duo-sistem"...to je pokazna vezba i malo sta od toga je izvodljivo u ulicnom fightu...neke stvari od ovih je prosto nemoguce izvesti bez asistencije partnera...to je stvoreno da bi se pokazala spremnost takmicara i po mom misljenju zabavila publika na prezentacijama jer je veoma atraktivno i interesantno nekom ko nikad nije prisustvovao treningu...znam to jer sam 4 god trenirao Ju-Jitsu i na bilo kojoj prezentaciji imali smo ogromne aplauze, dok borbe pored toga skoro niko nije ni gledao...:D

i da...u vezi onih odbrana od pistolja...sigurno je da bi kod svake odbrane koja je prikazana u klipu, napadnuti bio pogodjen:D ...kao sto rekoh, to je pokazna vezba, a za pravu odbranu koja je efikasna postoje drugi metodi :icon_biggrin:

slažem se sa Srdjom-cijeli život sam u treningu i istina je samo da ovo lijepo izgleda. Na ulici ako se ikada nađete u sličnoj situaciji nećete izvoditi skoro ništa od viđenog, na ulici vrijede neka druga pravila-nema pravila. Ovo je šminka. U street fightu nema šminke. Inace na netu ima milijon slicnih gluposti-sve samo lijepo izgleda al je u praksi skoro beskorisno.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top